Jump to content


FTA(Final Touch Audio)


ScepanBG

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

 A ja bi volio da dobijem cijene FTA interkonekt kablova i zvucnickih....moze na pm,ili javno kako god.I ima li kakav nacin ako se olducim na kupovinu da se dobiju par dana /mada moze i par sati/ na probu...posto sam iz Crne Gore.Pozdrav svima.

Ako sve bude po predviđanjima, biću na XX InfoFest-u...

Ergo, Ako FTA i Vama to odgovara mogao bih i da donesem/odnesem to Å¡to biste probali...

Eto, samo da otvorim vrata...

Link to comment
Share on other sites

Zoran mi je poslao neusvirane kablove, kao takvi su vec dali prostor muzici i sve je bilo prisutnije. Iz dana u dan je situacija bolja, rade sve ono sto dobri kablovi rade. Bolja separacija instrumenata, prisutnija muzika, detatlji naviru sa svih strana.. Nisu presvetli, bas je jednako dobar.. Nisam bas vest sa opisivanjem ali je svakako bitni pomak u odnosu na stari setap kablova. :) 

 

A prikaceni su na Dynaudio Audience 52. Pojacalo Simaudio Moon i1.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Jimmy na prinovi. :thumbsup2

Nego, zar ti nisi jedan od prvih koji je probao FTA zvucnicke, pa se opredelio za neke Transparent umesto njih? Pa njih prodao i kupio FTA? Sad mi tek nista nije jasno.. :1038:

Jesi li se to razocarao u Transparent, ili..?

Ej nema prinova jos, ovo je proba ponovna. :) Knotty lite inferkonekt cu verovatno da uzimam a sa zvucnickim pravim kombinacije i osluskujem. Transparent je jos kod mene :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ih sluso skoro sve. Krenuo od najeftinijeg, zavrsio na "malo " skupljim. Odlicni kablovi!!! Knoti mi nije najbolje legao ( pokazao neke male nesavrsenosti mog sistema), Ali Primo koju mi je Zoki napravio radi za sve pare. Zvucnicki su iz njihove stare produkcije, nemaju ime, bili su nulti primerak, na mom sistemu bolji od svih koje sam slusao cene do 500E, a verujte bila strasna imena. Digitalni FTA . Strujni kablovi takodje FTA. Trenutno kod mene se nasao jedan LAP kabl, uporedio i verujte nije uporedljivo ( pritom sam ga testirao sa najjeftinijim Zokijevim strujnim tako da je razlika u ceni minimalna). Sto se mene i mog sistema tice FTA za dugo OSTAJE!!!

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Ej nema prinova jos, ovo je proba ponovna. :) Knotty lite inferkonekt cu verovatno da uzimam a sa zvucnickim pravim kombinacije i osluskujem. Transparent je jos kod mene :)

 

Neka bude onda da sam ti ih naslutio za kupovinu!  ;-)

 

Nego, kad kazes da rade bolje od "starih" kablova, na koje tacno mislis? Na Transparent ili neke druge stare? Posto je prosli put, cini mi se, situacija bila obrnuta? Jesi li menjao nesto u sistemu u medjuvremenu?

Link to comment
Share on other sites

Neka bude onda da sam ti ih naslutio za kupovinu!  ;-)

 

Nego, kad kazes da rade bolje od "starih" kablova, na koje tacno mislis? Na Transparent ili neke druge stare? Posto je prosli put, cini mi se, situacija bila obrnuta? Jesi li menjao nesto u sistemu u medjuvremenu?

 

Promenio sam sobu :D To je najbitnije. E sad, lsusao sam i kombinaciju transparent i knotty lite i deluje mi da je bas maaaaalkice bolji ali ne mogu da tvrdim.. Neke velike razlike u zvucnickim ipak nema, mozda me je euforija ponela malo. Ali je razlika sto se interkonekta tice ogromna, knotty lite u odnosu na K10 isto FTA. 

 

Znaci zvucnicke verovatno ne diram, ne ogu da cujem razliku.. A interkonekt po svemu sudeci ostaje kod mene, videcu vec sa Zoranom :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...