Jump to content


FTA(Final Touch Audio)


ScepanBG

Recommended Posts

Na predstojecoj 14.Audioberzi(20.marta u T.C. Staklenac) ce biti izlozeni svi FTA proizvodi,tako da ko god je zainteresovan moze da dodje i dobije informacije iz prve ruke.Bice i noviteta u odnosu na proslu Audioberzu(novi digitalni kabl,interkonekt kablovi,strujni filter...).Moguca je proba bilo kog kabla(od nekoliko dana),bez bilo kakve obaveze kupovine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

zbunjuje me nova kolor sema kablova. nema vise srebrnih za svetle sisteme a sada su tu neki tamno plavi. cemu oni sluze?

Primetili smo da kolor sema kablova,

zbunjuje,manje iskusne audiofile,

mogli su da pomisle,da tamno plavi kablovi,

sluze, kao prigodan poklon - plavusama- kada potamne.

Vec su bili spomenuti na forumu,

:cheers

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Sve pohvale za Zorana i FTA !!!

Pre nekoliko dana sam ih prvi put kontaktirao i vec danas sam dobio strujni kabl na probu.Naime ovaj kabl je tek konstruisan i pojavice se u ponudi..Zvace se FLOW.Cena mu je 80e...U mom sistemu Arcam+MA,jako je lepo legao...izdefinisao je bass,visoki su leprsavi i vazdusastiji(metalni tweeter je znao da bude malo tvrdji...sad vise ne)..Amp sa lakocom svira sve..Vokali su neuporedivo bolji.....tek treba da se usvira......Zivim 200 km od Bg-a tako da je to svakako za pohvalu,da mozemo uz pomoc kurira dobiti kabl na slusanje....Pretpostavljam da su interkonekti takodje veoma dobri,doci ce i oni na red...Toliko za sad...

Link to comment
Share on other sites

Definisani basevi,leprsavi visoki,vokali... sve becki decak do decaka...

E koja sam ja budala sto hocu da bacim hiljadarku na novi gramofon,pa sve to imam samo za 80E,uz pomoc strujnog kabla.Imate li vi momci neke veze sa Kosmodiskom. :D

Salu na stranu,koristim jeftine fabricke original kablove za koje sam saznao da su 10-tak funti kad se posebno kupuju,a kod crabtree proizvodjaca direktno 5,i ama bas nikad u zivotu nisam probao neki strujni kabl da zamenim.Malo sam skeptik po prirodi,a i mi je drugar koji koristi isti amp rekao da je probao strujni kabl od 300E i nije cuo nikakvu razliku,voleo bi da demantujem svoje sumnje jednom probom.Inace za razliku od strujnih u razlike izmedju interkonekta i digitalnih kablova ne sumnjam jer sam se uverio probajuci u svom sistemu.

Inace ja imam ponekad cujne efekte uredjaja iz domacinstva,fen i masina se "cuju" preko phono sekcije,ako imao posebni vod do posebnog osiguraca za hifi mimo kucne instalacije,verovatno bi se resio toga, kakvo je misljenje o tome.Naravno mogu i da nastavim da slusam CD dok radi masina,ali nekad to tako prokleto dugo traje i po pravilu bas ti se tad slusa ploca.Smetnje od TV-a su nestale zamenom Tv-a, ima li neka "Audiophille grade" ves masina da mi je znati pa da menjamo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...