Jump to content


Firme koje prodaju elektronske komponente za samogradnju


Beowolf

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

pozdrav, doneo sam silne neke sprave iz ameriku pa mi trebaju oni adapteri sa americke viljuske na nas suko ili nasu viljusku bez uzemljenja. znaci nikakav trafo posto su sve svicerska napajanja koja rade sa voltazom u rasponu od 110-240 v nego samo prost adapter da mogu americku viljusku da zabodem u nasu struju. hvala!

Link to comment
Share on other sites

pozdrav, doneo sam silne neke sprave iz ameriku pa mi trebaju oni adapteri sa americke viljuske na nas suko ili nasu viljusku bez uzemljenja. znaci nikakav trafo posto su sve svicerska napajanja koja rade sa voltazom u rasponu od 110-240 v nego samo prost adapter da mogu americku viljusku da zabodem u nasu struju. hvala!

Сеци Ñтављај наше наÑушне, нећеш ваљда да враћаш?

:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zašto? Pa ima izolatorske drške.

Ja to zovem redneck rešenje.

Боље ÐÐ½ÑƒÐ±Ð¸Ñ Ð´Ð° не проба то решење, оÑим ако није у питању мерење храброÑти!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

da li i ko prodaje radian drajvere u srbiji?

da odgovorim sam sebi posto sam se raspitao a mozda bude nekome od koristi.

niko, ni ovde a ni u evropi a da nije neki grey import.

ali od jeseni radian otvara skladiste u evropi pa ce biti moguc direktan uvoz sa daleko manjim troskovima transporta od dosadasnjih (oko 150 dolara po drajveru, za teze komade tipa 950pb i slicno).

eto, mozda bude nekome od pomoci.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a jel prodaje neko originalni eminence ovde?

Bivši LNO, a sada se zove Audiotehnika. Pariske Komune 59B, YBC.

ImaÅ¡ ih na Eminence-ovom sajtu kao zastupnike za Srbiju. Nabavljaju sve iz Adam Hall skladiÅ¡ta u NemaÄkoj pa otprilike sve Å¡to vidiÅ¡ tamo, možeÅ¡ da im tražiÅ¡ (bar su tako meni rekli kad sam kupovao svoje). Nisu neÅ¡to sa rokovima isporuke Å¡to se tiÄe onoga Å¡to nemaju na lageru (ja sam par meseci Äekao svoje Deltalite II 2512) ali i to je bolje nego kinezi u ameriÄkom ruhu...

Link to comment
Share on other sites

....................nadam se da ne kolju sa cenama

Jeftiniji su nego Player koji je krenuo da prodaje Eminence ali pola drajvera prikazanih na sajtu, nema na lageru. Da sam ih kupovao u Playeru, moji bi bili nekih 15-ak evra, po komadu, skuplji nego u Audiotehnici. Ako je suditi po tome, raÄunaj ispod 80 evra po komadu.

http://www.player.rs/category.php?ID=90

http://audiotehnika.rs/izbor.php?str=lista&gru=Zvucnici&pro=Eminence

Nemaš cenu za DeltaPRO 8 ali možeš da pretpostaviš otprilike koliko može da košta u odnosu na ostale drajvere sa PRO prefiksom. Na sajtu Adam Hall imaš neke njihove (kao predložene) cene ali to nema veze sa životom.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ево мали апдејт:

Бивши Радио Клуб ака Келко је променио адреÑу.

Булевар Краља ÐлекÑандра 326 - (011) 2403-376 i 2403-387, a broj faksa će biti (011) 2403-713.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...