Jump to content


Firme koje prodaju elektronske komponente za samogradnju


Beowolf

Recommended Posts

ma neznam ja gospodo nikoga po nadimku osim mojih meštana i drugara iz sombora iokoline ,a nije sramota neznati nešto,jel niko se pametan nije rodio pa ni "impuls".

neznam ko je super-fi(po nadimku nikoga sa foruma ne znam)mozda vas i poznam liÄno,vidim sombor imam ja tamo puno drugara

zato nemojte da me zatrpavate zagonetkama(Ja sam Impuls. Sramota da neko iz Backog Brega ne zna za Impulsa. Znas li mozda za SuperFi-ja?),nego dajte neke korisne i konkretne informacije da ako je isplativo popravim i malo nafriziram ako je moguce sony-ja 395.

usput nadinak na forumu mi je odejan a zovem se dejan obradović pa bilo bi lepo kad bi znao ko je "impuls" a ko "superfi"

pozdrav za tajanstvenog"impulsa" pa i ostale naravno!!!!!!!!!!!!(valda se nisi uvredio sto ne znam ko si)

Link to comment
Share on other sites

Е мој Дејане Ñа Бачког Брега, да не би поÑле било ко кога зна и зашто га не зна ево ти број радње у Београду код које можеш да купиш дотични лаÑер.

Ипак је наÑлов теме - Firme koje prodaju elektronske komponente za samogradnju-.

ÐžÐ·Ð¸Ñ€Ð¸Ñ 3186244.

:bounce зеоÐ_Ридер

Link to comment
Share on other sites

Ñа Бачког Брега

Backi Breg je mesto na severozapadu Srbije i granicni prelaz prema Madjarskoj pa se prema tome kaze "iz BaÄkog Brega".

A ako ste se uplasili da cu da zaradim 200 dinara na njemu, pogresili ste. Uputio sam ga na istu firmu kao i Chakiju u ovoj temi viewtopic.php?f=18&t=11264&p=158496&hilit=kss240#p158496

Link to comment
Share on other sites

ok hvala svima :blah . nasao sam ga ali mislim da je preskup u odnosu na cd koji mi je star vec 20 g,iman i dva dvd-a i psx2 na koje moze da se slusa cd ali mislio sam popraviri soni cd jel nekado mi je draze slusati cd nego dvd(pa jos moras paliti tv)ali za sad nista od popravke jel je mislim neisplativo... :bounce

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Od veceras je na mom sajtu oglasena ponuda za grupnu kupovinu plocica za neke moje dizajne. Ko je zainteresovan moze pogledati!

KIT-ovi ce takodje uskoro uslediti...

Zaista zanimljivo.Oba teksta koji se tiÄu grupnih nabavki ploÄica su na engleskom jeziku, pa ne bih bilo loÅ¡e da prepravite onaj koji bi trebalo da bude na Srpskom na Srpski.Reci te mi samo joÅ¡ da li postoji joÅ¡ neki naÄin plaćanja osim paypal-a ili se to odnosi samo na inostranstvo?Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Javljaju se ljudi i izgleda da je moguci problem uplata na PayPal i troskovi slanja. Zato sam odlucio da ljudi sa nasih prostora mogu da objedine uplatu (kao sto se radilo u slucaju delova porucenih od SCOPE-a) i da prakticno svi svoje potrebne sume posalju jednom coveku u grupi, a on izvrsi uplatu za sve, i cela posiljka se posalje njemu pa je on distribuira ostalima. Na taj nacin se placa samo JEDNA postarina koju ucesnici podele kao trosak medju sobom sto znacajno smanjuje cenu za svakog narucioca!

Ne znam kako bih drugacije jos mogao da pomognem?!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Мој Ñкромни доприноÑ...мада у Ñуштини апдејт раније напиÑаног:

1. "Елемента" (заÑтупништво у Београду) је променила адреÑу и више није у Кумодрашкој 5 на Вождовцу него у Димитрија Туцовића 29.

Сада имају и малопродају.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nije baš elektronska komponenta, al ajd, neće da se baci.

U Zavodu za udžbenike i nastavna sredstva u Kosovskoj (BG) ima da se kupi BLU TACK.

To je lepak koji izgleda kao živa guma, s tim što može da se skine i ne ostavlja fleke.

Veliko pakovanje 150din, manje 90din.

Neko druÅ¡tvo ga koristi za podmetanje izmeÄ‘u zvuÄnika i stalaka (da ne kažem, zalepe ih za stalke), video možda i na ovom forumu, ne sećam se.

A možda može i za dampiranje, težak je popriliÄno a ako zeznete može da se skine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...