Jump to content


Accuphase vs Luxman vs Esoteric


accuphase

Recommended Posts

Na moju veliku žalost post "Accuphase vs Luxman", poÅ¡to je diskusija otiÅ¡la u potpuno pogreÅ¡nom pravcu...ipak ispao "promaÅ¡ena tema",Äemu su se izgleda mnogi i nadali...!!!

Pa dobro...u tom sluÄaju pozivam administratora da je lepo zakljuÄa,a vi gospodo Älanovi foruma,ako ste za možemo da krenemo iz poÄetka,nadam se na suÅ¡tinski drugaÄiji naÄin.

Da bi bilo interesantnije ovaj put je tu jedno ime više...Esoteric.

Par malih napomena u samom startu verujem nije na odmet,jer će uvek(ovaj put nadam se manje) biti nevernih toma...dakle:

-ovo nije reklama za naše uvoznike,distributere i ostale...

-ovo nije poligon za nadmetanje Å¡ta valja a Å¡ta ne(sva tri su dobra,sve je pitanje ukusa...)

-ovo nije mesto za razmetanje stvarima koje posedujemo,ili bi želeli da je tako...

Ovo je,bar ja to tako vidim mesto za razgovor o lepim stvarima,o "umetnosti u tehnologiji" ako baš želite.

Link to comment
Share on other sites

Sve 3 firme Accuphase,Luxman i Esoteric(Teac) su velikani hifi-ja.Sta god covek da kupi od njih nece pogresiti.Esoteric skrece paznju sa svojim dvd plejerom ux-1 koji kosta 15.000 evra,cd/dac varijantom p-03/d-03 koja kosta 24.000 evra.Accuphase i Luxman najveca imena japanskog hifi-ja.Zanimljivo je uporediti i cd/dac Accuphase dp/dc-801(25.200 evra) sa Esoteric kombinacijom koju sam vec naveo.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...