Jump to content


Hi-Files 29 u prodaji od utorka 05. maja


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply
E, je'l moze kontrapredlog? Ajde to ipak na sajt... :nono Index je 3-4 strane, koje ne bi bilo lepo da budu izbacene iz casopisa, plus sto se onaj na netu lakse pretrazuje.

Izvini, nista te ne razumem. Pojasni.

Link to comment
Share on other sites

Izvini, nista te ne razumem. Pojasni.

Ne dopada mi se predlog da se 4 strane casopisa potrose na index. Dok smatram da je index jako koristan, mislim da danas, kad velika vecina ima stalan pristup internetu nije neki problem imati index na sajtu, tj. da je to vise nego dovoljna zamena. S'druge strane, mislim da 4 strane casopisa (koliko bi dobro organizovan index uzeo), mogu da donesu jos 1 ili 2 strane reklama i jedan dobar clanak koji ce te reklame platiti. Mislim da je jedan dodatni tekst mesecno vredan toga da se za index proseta do racunara. :nono

Link to comment
Share on other sites

Sada kapiram. Prvo, iako se cini da su sada svi na kompjuterima i internetu, to ipak nije tacno.

Hi-Files je na moje zadovoljstvo, popularan i medju starijim audiofilima, a neki od njih nisu toliko vicni kompjuteru.

Drugo, malo bi bilo neobicno da kada zelite da nadjete neki test, morate da sedite pored kompjutera.

Sto se indeks stranica tice, postoji sadrzaj, naslovna testova i naslovna pregleda trzista. I mislim da te stranice moraju da ostanu kako bi casopis imao jasne celine. Istina je da smo imali naslovnu i za grupni test.

Sto se tice veceg broja tekstova i veceg broja strana, siguran sam da ce od jeseni krenuti na bolje, ali ne zavisi samo od nas.

Hvala na predlogu.

Nadam se da ce za nekoliko dana novi sajt Hi-Filesa biti uradjen preko 95%, pa bih ga onda pustio u rad.

Link to comment
Share on other sites

U Priboju vec duze vreme ne moze da se nabavi Hi-Files, ali zato je WHF na svakom kiosku sa svojim mega testovima televizora. Pa ti Ljubo razmisli.

Koliko sam saznao u Priboj se salje veoma mali broj HF i WHFa. Rekli su mi da ce od sledeceg broja povecati kolicinu Hi-Filesa.

Link to comment
Share on other sites

Zbog te "Future Plus"...u NiÅ¡u već skoro pola godine ne dobijaju domaći Äasopis "Astronomija"...zaÅ¡to ???

Zato Å¡to dodiÄni distributer godinu dana nije plaćao Äasopisu novac,pa se ljudi povukli...

Treba li sada ovde javno da kažem,Äija je ta firma,i kako su oni napravili novac,pa poÄeli i Å¡tampu da distibuiraju...bolje da su se držali cigareta...

Mislim da sam vam sve rekao...o kome je reÄ !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pitao sam ove tetke u Futuri (dva kioska), obe tvrde da im takav casopis ne dolazi. Jos me ispitase ko mi je rekao da oni to dobijaju. "Urednik casopisa", odgovorih. E vec su me tada pocele sumnjicavo i cudno da gledaju. No nema veze nabavicu ja negde sa strane sad za vikend.

Link to comment
Share on other sites

Ljubo, stvarno si trebao da stavis neki CD. I ja sam to ocekivao. A mogao bi da nabudzis neki testni CD pa da ga prodajes nezavisno od casopisa, mislim da bi mnogi kupili.

Nabavih konacno u Uzicu br. 29. Na ovom slabije opremljenom Futurinom kiosku nije bilo i rekli su da ne dobijaju, dok sam na drugom bas testirao tetkicu da vidim sta ce da kaze, iako sam casopis vec primetio, i zamislite zna, "imamo, izvolite". Pojuri malo ove u Futuri da se angazuju i oko Priboja.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...