Jump to content


Pirate


Pirate

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uzeo sam ga ovde. pogledaj ko je zastupnik sandisk-a za srbiju. flac se dobija posto se update firmware, koji se zvanicno izbacio sandisk. jednostavo je, lako je i traje svega par sekundi.

sto se tice kvaliteta zvuka nemam primedbi, samo reci hvale. fuse koristi isti audio cip kao i model clip (jeftiniji, nema prosirenje memorije, nama video podrske, manji ekran) koji je prosle godine naravio pravu pometnju medju prenosnim uredjaima (mp3 playerima). na nebrojano foruma i internet portala pisano je njegovom kvalitetu i zvucnoj superiornosti u odnosu na konkurente (ipod). licno sam planirao da uzmem clip, ali posto se u to vreme suskalo sa sandisk planira da unapredi modele podrskom za flac, uzeo sam fuse samo iz razloga sto moze da se prosiri memorija (podrska za micro sd kartice). kvalitet izrade je odlican i vidi se da nije neko djubre cim se uzme u ruke. da, i nije skup.

edit: player je uzet u desk

Link to comment
Share on other sites

jos bolje :crno-na-belo

Voleo bih kada bi se kod nas mogao neki veci od 2GB.

pa mozes da ubacis micro SD kartici npr od 8GB. ja imam 2GB+kartica 4GB.

Nervira me sto (kao iPod) ima neizmenljivu bateriju koja kad crkne mozes da se nadas da ce je imati u servisu, ili da bacis uredjaj.

da, i mene to nervira :bacanje

Bezveze mi je i to sto se puni preko USB porta.

Mogli su u tu ne tako malu cenu da ukljuce i punjac... ili da stave i neki standardni prikljucak na koji mozemo prikljuciti neki spoljasnji DC izvor struje.

Ovako, ako ne zelis da sa sobom na put vuces laptop, moras da dokupis njihov punjac (ako ga kod nas uopste ima) sa tim specijalnim prikljuckom...

Kapiram da je moguce napraviti neku budzevinu sa produznim USB kablom, na koji se na odgovarajuce pinove zalemi konektor koji ce primiti 5V sa nekog standardnog ispravljaca...

ima da se kupi prenosivi usb punjac. neki kinez, kazu ljudi radi posao. nije ni skup. meni jos nije trebao, tako da ga i nemam.

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj na sajtu Linksys-a pa ako ima noviji firmware za tvoj model updrade-uj ga, mozda dobijes jos bolje performanse....

:crno-na-belo

Ima samo par verzija koje mogu da se nabudze i da se iz postojeceh hardvarea izvuce maximum. Wikipedija i Google su keva...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...