Jump to content


EXPOSURE


ozzy

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Hoce li i ova tema dobiti etikeu "fan club"

 

Mozda bi sve "fan club" teme trebalo da dobiju "sticky" status.

Hoće, mada je i to (verovatno) privremeno rešenje. Nećemo stavljati sticky status - čeka sa Ljuba da otvori novi podforum ("Fan Club") za fan teme.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jel kacio neko Van Den Hul mainsstream i mainserver strujne kablove na neki od exposure uredjaja i koje su impresije?

Jos jedan Exposure fan na forumu? Dobro dosao!

Probao sam na svom pojacalu FTA strujni na kratko, hvala Simo. Jaci bas I nesto mirniji srednji I visoki. Sasvim solidan kabl. Nemam iskustva sa van den hul.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Evo da se pohvalim...narucen EXPOSURE prije nekih dvije ure.Narucen iz dva razloga,prvi...oci su me sinoc i preksinoc zaboljele a zato ste vi krivi,citajuci ove vase komentare :crno-na-belo:D ...a drugo...nisam ga nikad imao.E,sad da se ako bogda ,,stvar,,zavrsi i javljam vam sto i kako...mislim da je tako posteno.Ako se neko ljuti nema veze,ne mozete mi nista,daleko sam :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Evo da se pohvalim...narucen EXPOSURE prije nekih dvije ure.Narucen iz dva razloga,prvi...oci su me sinoc i preksinoc zaboljele a zato ste vi krivi,citajuci ove vase komentare :crno-na-belo:D ...a drugo...nisam ga nikad imao.E,sad da se ako bogda ,,stvar,,zavrsi i javljam vam sto i kako...mislim da je tako posteno.Ako se neko ljuti nema veze,ne mozete mi nista,daleko sam :D :D :D

 

 

 

Cestitke! Sta si uzeo, koji model?

Sa kojim zvucnicima i izvorom ces ga slusati?

Link to comment
Share on other sites

Hvala,hvala...Stigo...EXPOSURE 3010S....pod garancijom,maltene nov...otpakovan,a sutra se krece sa spajanjem svega i svacega raspolozivog,testiranja i javljanja utisaka.Glavni test zvucnici,originalni Visaton Elevation mk2 verzija sa  wbt konektorima.Trenutno tri cd pleyera...System fidelity 300 special edition,Sony 505 esprit i Sony dvp725s/cd-dvd koji me jako iznenadio zvukom,s obzirom za koliko se prodaju,recimo na kp.Javljam sutra utiske. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Nemam rijeci...stvarno odlicno pojacalo.Po meni,malo bolje zvucno od primare a30.1...a dosta bolje od AARON-A NO1...isto tako dosta bolje i od Sony taf707es.Juce mi je otiso Sony taf808es...bilo bi lijepo da sam ga i sa njim uporedio,ali mislim da je dosta bolji,mada iskreno i cijena sve govori.

Za sad idealni zvuk u ovom sistemu mi je ...VISATON ELEVATION MK2,EXPOSURE 3010S,SONY CD 505ES I DENON TU1500AE...kablovi VAN DEN HULL THUNDERLINE/interkonekti/ i zvucnicki QED ANIVERSARY 25.

Ali ne zaboravite,svi mi cujemo razlicito,i svi drugacije dozivljavamo neke uredjaje,zvucnike i kablove...znaju audiofili dobro o cemu ja pricam.

Sledeci korak ce mislim da bude zamjena FTA kablova....malo da se proba.

EXPOSURE 3010S me prijatno iznenadio sa zvukom,cist,topao...a snage,nemoze da fali...bas dobri utisci.Dokle ce me ovo pojacalo drzat to cemo jos da vidimo,lijepo je eksperimentisat...zar ne... :thumbsup2:wave2

Link to comment
Share on other sites

Hvala...a bi li mogla koja slika...bi valan.Obecavam cim ugrabim vremena. :wave2 Sad me vec poprilicno golica kako bi exposure 3010 cd radio u ovaj sistem....e,da sam sad u bg,pa da priskoci neki exposure ljubitelj,da malo eksperimentisemo sa zvukom... ;-) .Ako neko ima exposure 3010 cd neka salje na pm....dako napravimo neki dil.Pozdrav svima.

Link to comment
Share on other sites

Hvala,hvala...Stigo...EXPOSURE 3010S....pod garancijom,maltene nov...otpakovan,a sutra se krece sa spajanjem svega i svacega raspolozivog,testiranja i javljanja utisaka.Glavni test zvucnici,originalni Visaton Elevation mk2 verzija sa  wbt konektorima.Trenutno tri cd pleyera...System fidelity 300 special edition,Sony 505 esprit i Sony dvp725s/cd-dvd koji me jako iznenadio zvukom,s obzirom za koliko se prodaju,recimo na kp.Javljam sutra utiske. :wave2

 

Hvala na odgovoru samo nisam razumeo da li je S ili S2 serija 3010? Vidim da se neki kunu u 3010S2 integralac.

U sustini ima li bitnih razlika? S2 serija se radi vec nekih 4-5 godina...

 

Da ne citiram ponovo, vidim da trazis 3010 cd player, mislim da je spram okolnosti i tendencija kojima hifi industrija tezi bolje ici na 2010S2 DAC. Na netu citam da taj DAC bolje svira cak i od 3010S2 CDa?

Link to comment
Share on other sites

Hvala...a bi li mogla koja slika...bi valan.Obecavam cim ugrabim vremena. :wave2 Sad me vec poprilicno golica kako bi exposure 3010 cd radio u ovaj sistem....e,da sam sad u bg,pa da priskoci neki exposure ljubitelj,da malo eksperimentisemo sa zvukom... ;-) .Ako neko ima exposure 3010 cd neka salje na pm....dako napravimo neki dil.Pozdrav svima.

 

 

kotor, imas PP! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...