Jump to content


EXPOSURE


ozzy

Recommended Posts

Licno posedujem set Exposure DMF1 kablova. Razmisljao sam da malo eksperimentisem sa nekim skupljim. Procitao sam sta ste pisali o njima. Nisam nezadovoljan zvukom, cisto sam mislio da se nesto desava a mozda dodje i do nekog napretka. E sad necu da ih menjam.

Ako kojim slucajem budes prodavao, javi mi ok :thumbsup2:cheers

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ti monoblokovi su pomenuti i u ovom oglasu na PFM.Ovaj oglas je za nas ovde interesantan po meni ne samo sto je uredjaj redak, vec i servisiran od strane Exposure.Predpostavljam da o tome izdaju i neki sertifikat sa serijskim brojem ampa slicno kao i naim i jos neki "britanci".To znaci da si ipak miran narednih 10-tak g.Ja sam vec dobro prostudirao,koliko bi kostalo para i zivaca slati odavde uredjaj na servis pa sam i odlucio da ipak kupim servisiran.Doduse ima i ovde strucnih ljudi koji umeju da obave taj posao(i kod mog ampa vec uradili),vise je pitanje nabavljivosti delova,ali bih sad radije platio tamo nesto 20-25% vise sa potvrdom o fabrickom sevisu u poslednjih 2-3g.Ne znam kakva je situacija kod ovdasnjeg Expo dilera po pitanju nahnadnog servisa uredjaja i komunikacije sa firmom oko uredjaja koji nisu kupljeni od njega,naim na pr. polako prebacuje servis na dilere jer su svojom mantrom o servisu uredjaja nakon 10g sebi napravili dosta serviserskog posla , time drze delom i SH trziste aktivnim.Na usluzi su da dobijes sevisnu istoriju uredjaja na osnovu serijskog broja,predpostavljam da je tako nesto i kod Exposure jer su firme po mnogo cemu slicne.

Link to comment
Share on other sites

nije to bas neka narocita cena. IVDR je trazen ali je ovaj premasio UK cenu pa za skoro 50%. da nije tako davno bi bio prodat.

slazem se apropo servisa da je pametno slati uredjaje u fabriku na servis i generalni pregled, moj XXV je isto tako bio checkiran, ali skrecem paznju da je expo poceo da prodaje servisirane uredjaje direktno iz fabrike, pretpostavljam da su imali neki program zamene staro za novo

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...