Jump to content


EXPOSURE


ozzy

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ajd sad... Pomoc. Za 2010S osim Spendor zvucnika, sta jos moze da dodje kao dobar par za expo. Razmisljam o Focal Chorus 716. MA RS6, i B&W ali nesto bolje od trenutne kombinacije.

Iskreno nista od navedena tri sem Spendora. "Tradicionalno" dobri partneri Expo pojacalima su dakle da ponovim :) sem Spendora: Neat, Epos, Castle, Royd, Shahinian.

Ljudi koji su kod nas kupovali Expo kod kuce sem navedenog imaju Dynaudio, MA, Canton, PMC... Neki su donosili i zvucnike u salon na probu pa sam imao prilike i da cujem neke od navedenih kombinacija ali nisam u poziciji da komentarisem, dakle samo info. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ajd sad... Pomoc. Za 2010S osim Spendor zvucnika, sta jos moze da dodje kao dobar par za expo. Razmisljam o Focal Chorus 716. MA RS6, i B&W ali nesto bolje od trenutne kombinacije.

Spendor A mozda i :klanjanje DY - sto da ne :lol: Sonic ,,Are you nuts,, ako te Magelan cuje da mu diras Usera u dy klubu ugasio si ga :order

Nisam znao za one prozivke - odakle si to izvadio, da nisi malo preuvelicao. Umro sam od smeha kad si napisao za Homo

Kao bivsi vlasnik Expoa cd 3010s2 da se upisem u Expo klub. Izvrsena su bila detaljna testiranja u A -B testovima protiv Sony xa 7 es, Sony 77es, Sony 707 swoboda modifikacija 2+, Vimac cd, od clana desibre, Classe cdp.5, cd t+a 1220....Rezultati naknadno :wave2

Link to comment
Share on other sites

Spendor A mozda i :klanjanje DY - sto da ne :lol: Sonic ,,Are you nuts,, ako te Magelan cuje da mu diras Usera u dy klubu ugasio si ga :order

Nisam znao za one prozivke - odakle si to izvadio, da nisi malo preuvelicao. Umro sam od smeha kad si napisao za Homo

Kao bivsi vlasnik Expoa cd 3010s2 da se upisem u Expo klub. Izvrsena su bila detaljna testiranja u A -B testovima protiv Sony xa 7 es, Sony 77es, Sony 707 swoboda modifikacija 2+, Vimac cd, od clana desibre, Classe cdp.5, cd t+a 1220....Rezultati naknadno :wave2

Suco, ono za "homo" je istina, mada User kaze da je bilo u zagradi pa se kao ne racuna. :screwy

Ja sam vec spomenuo da par ljudi slusa Expo sa DY.

Pisao je i Paja959 o tome na mislim bas ovoj temi.

U tom uporedjivanju Expo vs Sony je bio i neki Unison CD ako de ne varam?

Link to comment
Share on other sites

Suco, ono za "homo" je istina, mada User kaze da je bilo u zagradi pa se kao ne racuna. :screwy

Ja sam vec spomenuo da par ljudi slusa Expo sa DY.

Pisao je i Paja959 o tome na mislim bas ovoj temi.

U tom uporedjivanju Expo vs Sony je bio i neki Unison CD ako de ne varam?

Nije bio nijedan Unison cd :wave2

Link to comment
Share on other sites

Kako bre nije? Do tog CD-a si stigao kroz neku zamenu sa covekom sa foruma... rekao si da ti je u zamenu nudjen ili taj Expo ili Unison pa da uzmes koji hoces... a ti si davao u trampu neki Sony ES... Jel gresim?

Da od Miljeta sam uzeo Expo , dao Sony + doplatu, nudjen mi je i Unison ali ga nisam hteo - hteo sam Expo jer je bio nov sa nesto preostale garancije. Ali Unison nije bio na nikakvom testu

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je u nekim kasnijim planovima u pripremi 3010s2 DAC. Ne znam sta bih ti drugo rekao. Ovaj aktueni 2010s2 dobi prilicno dobre kritike i u stampi i kod privatnih korisnika. U nemckom audio-u je dobio jako visoku ocenu bez bira sto je tamo u daleko visoj klasi dakova obzirom na cenu kostanja od 1500e. Na WHF forumu javio se lik koji kaze da je na Expo DAC kacio 3010s2 cd plejer i da je 2010s2 DAC radio bolje. Takodje ga je poredio sa velikim brojem DAC-ova iz klse cene tipa MF, Audiolab, Rega pa cak i Naim nDAC i kae da je od svih sem Naim-a bio bolji. Nije sramota, Naim nDAC u GB kosta 3x vise od Expo-a. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

http://www.ebay.co.uk/itm/EXPOSURE-XVI-MONO-BLOCK-AMPLIFIERS-X-4-PLUS-CD-AND-XXI-PRE-AMP-/230841003195?pt=UK_AudioTVElectronics_HomeAudioHiFi_Amplifiers&hash=item35bf322cbb#ht_970wt_1189

Ajde lovani, John Farlowe prodaje liÄne primerke, best of the best. Ako je nekome mnogo 4 komada XVI (120w i 30kg po kanalu) spreman sam da otkupim 2. :loveface

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...