Jump to content


Miljetov sistem


milje

Recommended Posts

Veeeeliki pozdrav iz San Franciska......Za 7 dana dolazim u BGD, pa kao sto sam i obecao slike iz raznih hi fi prodavnica. :D Inace ovde su glavne dve firme, a to su B&W, i Naim. B&W se bukvalno nalazi u svim radnjama,od jeftinih do jaaaakoooo skupih modela. :heat

Link to comment
Share on other sites

:D Inace ovde su glavne dve firme, a to su B&W, i Naim. B&W se bukvalno nalazi u svim radnjama,od jeftinih do jaaaakoooo skupih modela. :D

..pa kad i ne znaju nizasta drugo... :heat

Veeeeliki pozdrav iz San Franciska......Za 7 dana dolazim u BGD :(

Ajd' onda..pazi kako vozis i ne divljaj po putu! :heat

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Koliko si platio Captain Fingers? :wave2

Platio sam ga oko 10 dolara. Ako volis Lee Ritenoura ima jedan moj drugar dva vinila koja prodaje od Lee Ritenoura, albumi su Rit, i The Captain s Journey, Americka izdanja i mislim da obe ploce prodaje za 1.500 dinara.

Link to comment
Share on other sites

Ne, uzivaj, imam Fingersa a i ovo mogu da nadjem. Hteo sam usporediti online cenu koju sam platio za Fingersa sa ovom "sa lice mesta". Jel' to bilo u Amoebi? I ja sam platio istu cenu za sealed copy sa postarinom, doduse pre koju godinu.

Zanima me jel' i tvoja kopija ima "Sony music" sitnim slovima na lejblu ploce?

Link to comment
Share on other sites

Ne, uzivaj, imam Fingersa a i ovo mogu da nadjem. Hteo sam usporediti online cenu koju sam platio za Fingersa sa ovom "sa lice mesta". Jel' to bilo u Amoebi? I ja sam platio istu cenu za sealed copy sa postarinom, doduse pre koju godinu.

Zanima me jel' i tvoja kopija ima "Sony music" sitnim slovima na lejblu ploce?

Nasao sam racune iz Amoebe, da tamo sam je kupio i platio 5 dolara, i to je ne otpakovana.Ne pise nigde Sony Music, vec samo EPIC.

Link to comment
Share on other sites

Svo uživanje u ritualu "puÅ¡tanja ploÄe" propada ako se ista mora provlaÄiti izmeÄ‘u gramofona i police.

O tome da je prilikom plejanja (iz Vujaklije) dobrim delom vizuelno sakrivena... da i ne govorimo.

Ovo je svetogrđe! Nadam se da je "rešenje" samo privremeno.

Link to comment
Share on other sites

Svo uživanje u ritualu "puÅ¡tanja ploÄe" propada ako se ista mora provlaÄiti izmeÄ‘u gramofona i police.

O tome da je prilikom plejanja (iz Vujaklije) dobrim delom vizuelno sakrivena... da i ne govorimo.

Ovo je svetogrđe! Nadam se da je "rešenje" samo privremeno.

osim sto nema uzitka to je i prilicno za.ebano za staviti plocu na gramofon

odma se vidi koliko se (ne)slusaju ploce

znaci iza police za uredaje neki stalak za TV jer ne moze na zid od prozora,ionda gramofon na vrh,

sakri da ne slusas ploce :wave2:D:nono

naravno :nono

Link to comment
Share on other sites

osim sto nema uzitka to je i prilicno za.ebano za staviti plocu na gramofon

odma se vidi koliko se (ne)slusaju ploce

znaci iza police za uredaje neki stalak za TV jer ne moze na zid od prozora,ionda gramofon na vrh,

sakri da ne slusas ploce :wave2:D:nono

naravno :nono

Nadam se da se salite.

Link to comment
Share on other sites

bez brige, donesi zvucnike pa ih slikaj do sutra, samo nemoj da ih ukljucujes

:D

a daj napisi nam nesto ovde o tome kako je to leteti avionom, bas me zanima :beer

PS. milje leti avionom :nono:D:wave2:nono :

[attachment=0]IMG_5458_resize.JPG[/attachment]

o tome kako izgleda leteti avionom, uskoro cete saznati od miljeta:)

:lol:

Ostao si isti kao u pesmi Elektro-liza.

Link to comment
Share on other sites

`bem ti administraciju - neprimeren recnik nije dozvoljen a postavljanje tudjih slika i primereno podbadanje je sasvim prihvatljivo. :wave2

Iako za divno Äudo nisam ja bio taj koji je podbadao potpuno si u pravu, viÅ¡e je nego primereno. Å to se tiÄe postavljanja tudjih slika autor istih je sam preÅ¡ao nevidljivu crtu donevÅ¡i odluku da sa milionskim auditorijumom foruma podeli svoje intimne trenutke, to donosi rizike kojih je morao biti svestan..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...