Jump to content


Miljetov sistem


milje

Recommended Posts

OdliÄan sistem,nego kako se Äuju bubnjevi Block auta na B&W? :(

Pozz Paja

:):D ....U tome i jeste tajna ovog sistema....Gde god sam pustao neke svoje master snimke iz studija, onu pravu i prozivljenu atmosferu iz studija mi je pruzila Nautilus 802-ka.Nikada ne bih prodao te zvucnike. :(:D

Link to comment
Share on other sites

:D:D ....U tome i jeste tajna ovog sistema....Gde god sam pustao neke svoje master snimke iz studija, onu pravu i prozivljenu atmosferu iz studija mi je pruzila Nautilus 802-ka.Nikada ne bih prodao te zvucnike. :D:)

Aaaaahhaaa... zato nisi smeo da slusas Neat kod nas u salonu... Sad mi je jasno. :D:D:D

Daj mobilni na pp, ocu nesto da te pitam.

:(

Link to comment
Share on other sites

Zvucnici su za primer... Nego 500W MUSIC ili SINUS ??? kako smes to da pogonis u stanu? Ja se ne bih usudio XEXE, jer sam lak na potenciometru....

U karakteristikama zvucnika pise da se preporucuje rad sa pojacalima od 50 do 500w, a na samim zvucnicima pise 500w na 8 ohma. :(

Link to comment
Share on other sites

U karakteristikama zvucnika pise da se preporucuje rad sa pojacalima od 50 do 500w, a na samim zvucnicima pise 500w na 8 ohma. :listen

Hmm kao sto rece BOKITOKIVOKI tesko da je sinus.... Ali nije ni bitno svakako se mocno cuje.... A verujem da ces retko koristiti vise od pola njihove snage kolika god ona bila u sinusu....

Link to comment
Share on other sites

xexexe retko pustim muziku a da komsija ne lupa!!! Verovatno bi me iselili sa ovakvim zvucnicima... :D :D :listen

.......Uopste nemam problema sa komsijama, cak mi govore kako im se dopada muzika koju pustam.... :) Zaista sam imao srece sa komsilukom.Uglavnom slusam na nekoj normalnoj snazi, ali znam i da odvaljujem malter sa zgrade. :listen Sva sreca pa su zidovi i tekako debeli... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...