milje

Miljetov sistem

Recommended Posts

procitah ovaj fantastičan review sa linka na prethodnoj strani, očito vrlo kompetetna sprava, no jedna stvar me buni a to je životni vek ovih 6H30 cevi koji je 5-6,000 sati. ja sam do sada ziveo ocito u pogresnom uverenju da je to supercev sa mnogo duzim zivotnim vekom od ovog koji u mom slucaju ne bi poziveo ni godinu dana bez gasenja u mojoj sobi (365 x 24 daje 8760 sati). 4 lampe po 100e prosecno, 400e. nije bas naivno, no dobro, ako je zaista najbolji onda OK, prezivece se.

1 hour ago, anubisgrau said:

životni vek ovih 6H30 cevi koji je 5-6,000 sati.

to bi trebao biti neki standard za cevi tog tipa a sem toga izostavljeno je ono na kraju  DR  sto znaci da mozda nije ista verzija, mozda nije long life cev.   Kada sam nesto gledao zadnji put po nekim prodama nisu uopste bile iste cene za taj tip sa i bez tog DR na kraju.

Milje izvini za off.  Inace lep sistem.

14 sati ranije, covek vuk said:

Pa naravno da su predmet snimka lampice, vumetri,polica  i tome slicno.....sigurno ne postavljam video snimke da bi se cuo kvalitet zvuka....

o fala ti boze malo glasa razuma :thumbsup2

Baš sam uživao gledajući. Ovoga puta nisam palio zvuk, jer sam se sada urazumio.

Hvala razumnima, što me skinuše sa stramputice.

16 sati ranije, anubisgrau said:

procitah ovaj fantastičan review sa linka na prethodnoj strani, očito vrlo kompetetna sprava, no jedna stvar me buni a to je životni vek ovih 6H30 cevi koji je 5-6,000 sati. ja sam do sada ziveo ocito u pogresnom uverenju da je to supercev sa mnogo duzim zivotnim vekom od ovog koji u mom slucaju ne bi poziveo ni godinu dana bez gasenja u mojoj sobi (365 x 24 daje 8760 sati). 4 lampe po 100e prosecno, 400e. nije bas naivno, no dobro, ako je zaista najbolji onda OK, prezivece se.

Lampe koje su  non stop radile u radio stanicama tj svih 365 dana od 0 do 24 ,posle godinu dana su imale bolje karakteristike nego kada su bile ugradjivane u te uredjaje,kao nove.

Izvor Audio Cyclopedia

da se malo i ja qurčim: premerio sam juče Ruske 6S33S nakon godinu dana arčenja, dc radne tačke su

i d e n t i č n e

kao pri ugradnji.

razlika između kanala u DC režimu je 3% koliko je bilo cca i pre godinu dana.

pozdrav McIntoshu