Jump to content


Miljetov sistem


milje

Recommended Posts

  • 1 month later...

a bre,slusaj,ne gledaj iznutrice..nego,ti si ono trazio zidnu konzolu za gram,pa se tu stalo na onoj temi..ne sporim estetski izgled nove police/rasporeda,nit izvodjaca..ali okreni stranice od Solid Tech-a,vidi koji se principi izolacije tamo koriste po "spratovima"...voleo bih da odslusam "Remain in light",onako u celosti na ovom sistemu (samo se nadam da imas neko normalno izdanje toga,ne sr... od ex Yu izdanja)..

 

uzivaj :xmas

Link to comment
Share on other sites

Dobro vece i srecna Vam Nova godina. Zelim Vam da ste zdravi i nista vise od toga. Posle par dana slusanja, uporedjivanja i testiranja ipak je pobedila varijanta da idem u Mcintosh hi fi penziju. Ayon cd je zaista neverovatna perverzija zvuka i izrade, ali nisam zeleo da rasturam Mcintosh sektu kad sam vec uleteo u celu pricu sa Mcintosh komponentama. 

IMG_1285.JPG

IMG_1287.JPG

IMG_1291.JPG

IMG_1292.JPG

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, covek vuk said:

. . . Posle par dana slusanja, uporedjivanja i testiranja ipak je pobedila varijanta da idem u Mcintosh hi fi penziju. Ayon cd je zaista neverovatna perverzija zvuka i izrade, ali nisam zeleo da rasturam Mcintosh sektu kad sam vec uleteo u celu pricu sa Mcintosh komponentama. . . .

Po onoj "svuda podji, kuci dodji". :thumbsup2

Doduse, rekoh ti jos onomad da ce Ayon biti samo prolazna epizoda tvog sistema.

Nego, jer ti ne smeta sto su komponente postavljenje ovako jedna na drugu ?

Sprema se neka nova polica ili . . .  ?

Btw, i tebi srecna NG. :cheers

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Patolog said:

Po onoj "svuda podji, kuci dodji". :thumbsup2

Doduse, rekoh ti jos onomad da ce Ayon biti samo prolazna epizoda tvog sistema.

Nego, jer ti ne smeta sto su komponente postavljenje ovako jedna na drugu ?

Sprema se neka nova polica ili . . .  ?

Btw, i tebi srecna NG. :cheers

Takodje srecna NG i sve naj. Ocekujem te uskoro kod mene. Nema u planu nove police, pa ova je stigla pre 5 dana. Nekako mi se dopada da stoje i ploce u onom donjem delu police pa sam zato stavio ova 3 uredjaja jedan na drugi. Bitno mi je da su snagas i gramofon zasebni. A i lepse mi izgleda ovako....bar za sada, sto ne znaci da ce tako biti za tamo recimo pola sata....

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, covek vuk said:

I jos dve.

IMG_1317.JPG

IMG_1321.JPG

prakticno pitanje izlaz strci iz police jedno 3-4-5cm,jel mozes to povuci prema unutra nekako?..moze tako lakse front da se osteti,tu ti je gram,dolazic cesto do njega..moje vidjenje stvari u ovakvim slucajevima,da polica treba da sluzi i kao odbrembeni mehanizam od mogucih fizickih ostecenja po spravama..vrag ne spava..ni ti vinage drveni okviri,nisu bili slucajni..jedno esteski,drugo bezbedonosno su radili posao..

IMG_2892.JPG

Link to comment
Share on other sites

Primećujem da je došlo do promene proizvođača polica, prethodni ako se ne varam Surokvl, a sadašnji Boža - opet ako se ne varam videvši pločicu sa natpisom HiFi Tribes.

Jako lep i prijatan ambijent u kome je uklopljen ne tako "mali" HiFi sistem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...