Jump to content


Miljetov sistem


milje

Recommended Posts

  • 4 months later...

Respect!

Par puta sam takve komponente video izbliza, u posebnim prilikama i čuo, ali nikad ovako uparene. Da jesam, verovatno bi bile u najužojoj konkurenciji za najbolji sistem koji sam ikada čuo. Estetski momenat je posebna priča....

Još jednom: respect!

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima koji su imali cestitke i lepe zelje....sistem je sada uklopljen da ne moze bolje biti....zvuci zaista carobno....ne bih trosiro reci da opisujem zvuk jer je sve to stvar ukusa...meni se mnogo dopada i moji Bowersi nisu nikada zvucali bolje....sto se glave za gramofon tice, to je Grado Reference 2. Imate utisak da zvuk dolazi sa svih strana...kao neki surround da je povezan....eto to je to.....hvala jos jednom i zelim i vama da uzivate u vasim sistemima...

Link to comment
Share on other sites

Dobro vece svima....za jedno mesec dana ce mi ipak stici drugi gramofon. Isto je Mcintosh u pitanju samo model MT5. Ovaj MT2 je zaista odlican, ali od prvog dana mi je MT5 u glavi....tako da ga ocekujem na polici krajem novembra...naravno bice mu montirana moja Grado Reference 2 glava.

 

https://thesoundroom.com/turntable-gods-mt5-mcintosh/

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, covek vuk said:

Ovaj MT2 je zaista odlican, ali od prvog dana mi je MT5 u glavi....tako da ga ocekujem na polici krajem novembra...

Samo jednom se živi i čovek ne treba da trpi golgotu manje dobrog. Naravno, malo se šalim. Ne zameri. :)

Divno je kada je moguće realizovati snove. Najiskrenije čestitke uz želju da te dugo služi i na najbolji način vodi kroz raskoš i lepotu ovog našeg hobija. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, Father said:

Samo jednom se živi i čovek ne treba da trpi golgotu manje dobrog. Naravno, malo se šalim. Ne zameri. :)

Divno je kada je moguće realizovati snove. Najiskrenije čestitke uz želju da te dugo služi i na najbolji način vodi kroz raskoš i lepotu ovog našeg hobija. :thumbsup2

Znas kako....zaista nisam ni sanjao da mogu da skockam ovakav sistem ali to je zaista bilo moguce samo uz uslove koje je ponudio Sinisa Sretenovic zvanicni zastupnik za Mcintosh. Covek je pre godinu dana poceo da radi po principu staro za novo uz neki minimalan kes i dugogodisnju isplatu u ratama, tako da nije bilo takvih uslova nikada ne bih mogao da priustim ovakav sistem...Pri tom Sinisa je i vise nego korektan kada je u pitanju procena polovne opreme koju mu donesu klijenti. Eto u tome je sva tajna.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dobro vece. Sreci nema kraja. Stigao je gramofon MT5. Bio mi je Kosta iz Korata i podesio ga kako Bog zapoveda. Stavljena je Grado Referens 2 glava. Zvuk je veoma impresivan. Mnostvo detalja toliko prijatnih da imate utisak da je sav od svile. Ono sto je najneverovatnije su prostornost cele zvucne slike. Bas veoma dubok i precizan. Za neusviranu spravu zaista nemam nista negativno sto bih napisao. Mislim da sada mogu u hi fi penziju. 

IMG_1133.JPG

IMG_1134.JPG

IMG_1135.JPG

IMG_1136.JPG

IMG_1137.JPG

IMG_1139.JPG

Link to comment
Share on other sites

Neka je sa srećom i dugovečno uživanje.

Sada kada zima zagudi i slegnu se utisci, ako te uhvati neki neizdrž da se nešto čačka, možeš Filadendrona malo da prošetaš po sobi pa hvataš beleške. :D

Iskreno poštovanje za sistematičan i dosledan princip u izgradnji sistema.

PS: U kojoj sobi na Hi-Files Show-u izlažeš svoj sistem? :P

:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...