Jump to content


Miljetov sistem


milje

Recommended Posts

Michleas je dobio warning. Molim vas da ne offtopicujete temu, a vase rasprave ostavite na privatnom nivou.

P.S. Obrisana besmislena prozivka izmedju michelasa i accuphase-a.

Ako neko od vas dvojice ima zamerku na moderiranje, banovacu vas obojicu i sebi ustedeti na vremenu.

Link to comment
Share on other sites

A mota mi se po glavi i jos jedna kombinacija. Da postavim u sistem 2 Korato snagasa KTA 100, tako da bi u tom slucaju svaki zvucnik imao svog snagasa...Eto cisto delim svoja razmisljanja sa vama, a vec ce nesto ispasti iz svega toga. :klanjanje

post-4257-128510869011_thumb.jpg

post-4257-128510869029_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Korato i B&W je poznato da se odlicno uparuju(najbolje to i sam znas :klanjanje ).Pored Unison-a bi trebao da probas i sa Luxman-om.Znam(poznato je) da su se ranije B&W i Luxman odlicno uparivali.Iz tog razloga preporucio bi ti da obavezno cujes u svom sistemu Luxman pojacalo(l-507f,l-509...).Pozdrav,ziv bio :thumbsup2 .

Link to comment
Share on other sites

A mota mi se po glavi i jos jedna kombinacija. Da postavim u sistem 2 Korato snagasa KTA 100, tako da bi u tom slucaju svaki zvucnik imao svog snagasa...Eto cisto delim svoja razmisljanja sa vama, a vec ce nesto ispasti iz svega toga. :o

Uhhhh - 2 kom KTA100 :thumbsup2 -> nije mi dobro :klanjanje:o

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne bih da se pravim lud ili da oftopikujem (eto desava se... :o ) ali ovo oko Karana uopste nije glupo! :thumbsup2

Jos jedan glas za Karan :D !..sa Unico/Luxman nisam siguran da moze "pravo" Maiden,moci ce ali nece biti pravog grip-a na B&W... :o

....Upravo sam razdrmao pola komsiluka sa Iron Maiden....

:klanjanje

Link to comment
Share on other sites

FWIW, shto se mene i mog skromnog iskustva tiche...

..slushao 2 x KTA100 na B&W Matrix 801. To nije bash Nautilus 802, ali je [po meni] bolje svirao 1 x KTA 100 nego 2 x KTA 100. Pretpojachalo Audio Note, izvor zvuka Stabi/Stogi.

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da su snagasi bili bridge-ovani u mono i svaki je gurao po jedan kanal/zvucnik. Znaci, vise struje, vise snage, bolja kontrola bass-a, bla, bla... trebalo bi da je bolje a tvoja iskustva su drugacija. Eto to nije jasno.

A o tome se radi... :thumbsup2

Pricha je bila da ne svako stereo pojachalo reaguje dobro na bridge-ovanje. Ja ne tvrdim da sam rodjen sa zlatnim ushima... :klanjanje meni se jednostavno vishe dopao jedan KTA 100 u tome sistemu.

A opet... mozda su 802 gladniji od 801 Matrix-a...?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...