Jump to content


Miljetov sistem


milje

Recommended Posts

Zvucnici-B&W Nautilus 802-sa pojacalima od 50 do 500w-8 ohma-70 kg komad

Snagas Rotel RB 1080-2x 200 w na 8 ohma-1000 damping faktor-17 kg

Preamp Rotel RC 1082- 10 kg

Cd plejer Unison Research model je Unico CDE- 4 lampe EE 83- 15 kg

Preamp za gramofon Korato KVP-PHONO- lampe na izlazu i na napajanju- 8 kg

Gramofon Nad C-555- postavljeno kompletno Van Den Hul ozicenje-Grado glava silver

Postolje za gramofon rucno pravljeno u Koratu

Postolja za zvucnike-rucno pravljena po jednom studijskom nacrtu i to bas za 802-ke-kombinacija drveta, gumiranog sundjera i plute

Strujni kablovi-Zen Acoustic Tsunami

Zvucnicki kablovi-Bi Wiring-gore Van Den Hul model Breeze, na basu Audioquest Midnight

Interkonekti-Cable Talk Studio 2-ostalo u fazi eksperimentisanja

:blah

post-4257-128510811695_thumb.jpg

post-4257-128510811704_thumb.jpg

post-4257-128510811734_thumb.jpg

post-4257-128510811778_thumb.jpg

post-4257-128510811812_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lepo :blah Samo, mora da sam nesto propustio. Sta je sa 1210? Jesi ga pazario pa vratio ili sta?

Resio sam da ga prodam jer kada sam radio AB test Nad C 555 sa svim mojim prepravkama je zvucao audiofilskije i analognije. 1210 je zvucao vise disko...Ostriji visoki i plici bas. :blah

Link to comment
Share on other sites

Steta sto smo ograniceni na slike malog formata. Hajde da svi zamolimo administratore da se odvoji 5k din i kupi novi hdd.

Mislim da su ograniÄenja 1024x1024 u 128kb, u to može svaÅ¡ta da stane ako se slika malo optimizuje.

Link to comment
Share on other sites

Bash mighty sistem... a i tezinski mi se veoma svidja :blah

Steta je sto je ogranicenje za slike toliko malo, cisto kao informacija... al opet postoji mogucnost za link na neki externi server za slike...

npr.

hpim6873.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Voleo bi da nešto napišeš o slici koja je na zidu. Baš lepo, onako muzikalno delo.

Tehnika, autor...?

Unapred hvala.

Uživaj.

Pozdrav iz Ljubljane. :blah

Alen

Hvala na lepim zeljama...Sto se tice slike na zidu radio je jedan slikar iz Beograda po porudzbini. Ako si zainteresovan ostavi neki kontakt na PP pa je mozes i ti imati.Sto se tice tehnike, radjeno je ulje na platnu. :blah

Link to comment
Share on other sites

Hvala na lepim zeljama...Sto se tice slike na zidu radio je jedan slikar iz Beograda po porudzbini. Ako si zainteresovan ostavi neki kontakt na PP pa je mozes i ti imati.Sto se tice tehnike, radjeno je ulje na platnu. :blah

Milje,

žao mi je, ali daleko smo. Svakako i slika. a ne samo fenomenalni sistem i enterijer odslikavaju tvoj visoki oseÄaj za estetiku. Kapu dole.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...