Jump to content


LINN & NAIM republika


sondek

Recommended Posts

11 hours ago, sondek said:

Vidim ovde i nait1 visi na kp mesecima,to na PFM ode u momentu.

 

Taj nait 1 je na prodaji oko 2,5-3 godine, ako me secanje dobro sluzi, isto je oglasen i na njuskalu, cena prava sitnica (za nekog), 650 eura!!!! too mouch komrad, too mouch u serbijici nasoj napacenoj!!!

Link to comment
Share on other sites

Ok.mu je cena,nek spusti 50 i po tol'ko se napolju proda odmah.Kolekcionarska roba...naravno da bih uzeo pre sa tim novcima odvojen combo zvuka radi, al to je kolecionarska prica ,vole ljudi "delić istorije"...nekom za dosta novaca za office amp ,B sistem,dobar letnji amp za nekog s lampama...mnogo kupaca,al ne ovde.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Delija said:

300€. I za tu cifru je bilo vise kupaca iliti nudili su je na KP dok sam trazio vise, ali sam onda kontaktirao onog kome bih zeleo da prodam i rekao mu ako vec mora da ode za takvu cifru - nek bar ode u prave ruke.

A trazili ste u prvu ruku 450e, dobar spust, nema sta.

To je samo slika i prilika trenutne ekonomske situacije u nasoj drzavi.

No money !!!

Link to comment
Share on other sites

Javite kad bude nait sledeći put po 220€ kupujem odmah oba...pratim redovno Kp.Nisam ih video,a hifishark vodi evidenciju...hifishark je dosta objektivno mesto za procenu,tesko da se naleti na primerak ispod 500€,odnosno funti u Uk

...a da jeste ovde na ovu oskudaciju sve skupo,skupo je samo pilići u lidl-u povoljni,za naite se ne vata red u Lindi iz Pečenjevce.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A cevapi? :)

 

 

44 minuta ranije, sunface said:

A trazili ste u prvu ruku 450e, dobar spust, nema sta.

To je samo slika i prilika trenutne ekonomske situacije u nasoj drzavi.

No money !!!

400€ je bila ciljana suma, posto se podrazumeva da mora malo da se spusti. I to je po meni odlicna cena za pojacalo u takvom stanju.

Dosta njih je "pratilo" oglas na KP, raspitivali se, nudili razne zamene i par njih tih 300€... :)

 

Ne znam kakav je ovaj koji se sada prodaje na KP.  Rekao bih da on nema ni daljinac.

Link to comment
Share on other sites

Ili to ili spustis cenu.
Ja sam za sve sto sam prodavao na kraju dobrano spustio cene i to je to. Nemam zivaca da nesto prodajem mesecima i da mi se vuce po stanu.


Pa vidi, ako neko misli da treba da kupi AE1 u ovakvom stanju za 300e, slobodno moze da zaboravi na oglas. Pre cu ih staviti detetu u sobu, umesto tranzistora. Cena je ta koja je, naravavno da ako je neko zaista ozbilja da mozemo da pricamo o nekom spustanju, ali to sigurno nece biti 100e ili vise.
Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, sondek said:

Javite kad bude nait sledeći put po 220€ kupujem odmah oba...pratim redovno Kp.Nisam ih video,a hifishark vodi evidenciju...hifishark je dosta objektivno mesto za procenu,tesko da se naleti na primerak ispod 500€,odnosno funti u Uk

...a da jeste ovde na ovu oskudaciju sve skupo,skupo je samo pilići u lidl-u povoljni,za naite se ne vata red u Lindi iz Pečenjevce.

 

 

 

Pa ako pratite cudi me da niste videli jedanje bio oko nedelju dana,drugi 2 ili 3 nesecam se vise.

Link to comment
Share on other sites

Ne pratim zbog toga,ali su mi neke druge stvari interesantne pa ubacim naim u pretrazivac bar 2-3 puta mesečno.Ovaj iz Smedereva zaista je već dugo stoji.Ako je bio 220 to je bagatela za ispravan primerak pa ga je verovatno uzeo neko za preprodaju.Daj boze da je neki nas forumas,ljubitelj uzeo za sebe.Ne bi me zacudilo i neko iz inostranstva jer KP oglasi izlaze na hifishark.com ,ima ga onda tamo na sold items sto je isto bitno pogledati lad se procenjuje sprava.Prodao je jedan moj drugar tako amp nekom englezu.

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, No1Livz4Ever said:

 


Pa vidi, ako neko misli da treba da kupi AE1 u ovakvom stanju za 300e, slobodno moze da zaboravi na oglas. Pre cu ih staviti detetu u sobu, umesto tranzistora. Cena je ta koja je, naravavno da ako je neko zaista ozbilja da mozemo da pricamo o nekom spustanju, ali to sigurno nece biti 100e ili vise.

Ni pod razno nemoj te kutije i tu seriju da prodaješ ispod 450-500eur.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...