Jump to content


LINN & NAIM republika


sondek

Recommended Posts

Imam pomenuti Nait5 zato sam i pitao za razliku,kod mene se lepo uklopio sa KEF IQ5 .

Nisam iskljucivao uredjaje uopste otkad su kod mene,jedino kad su neki planirani radovi od strane elektrodistribucije.

 

off:

:lol: planirani - neplanirani, kako god, uglavnom nisu najavljeni, barem u mom gradu a da ne pominjem nestajanje struje na jednu sekundu, nemas vremena da reagujes i eventualno iskljucis uredjaj.

 

Nisam imao neka velika iskustva sa razlicitim Naim-ovima ali najslabiji utisak mi je ostavio XS. Trenutno sam peticom, blago receno, odusevljen! Nisam skoro imao ovakav WOW! sa nekim ampom.

 

:cheers

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Trgnuste me iz mrtvih,zahvaljujem.Kupio novi preamp pa zapostavio forum i republiku.Jedan predlog za menjazu : imam dva hicapa uz 82 i nebih drugacije,ali su jedan olive jedan CB.hteo bi da uparim,znaci oba su na raspolaganju za zamenu.Ako neko ima ideju tu sam.

Link to comment
Share on other sites

Dobrodosao i uzivaj u svemu sto pruza Uniti :listen

 Hvala na dobrodoÅ¡lici. Staraću se da uživam, makar da je i smanjivanje broja kablova već pružilo užitak neviÄ‘eni  :cheers

 

Uz  "Jednistvo" dobro dosao u Bratstvo! 

IzmeÄ‘u ostalog i zbog "Jedinstva" (multipraktik funkcionalnosti)  pristupih Bratstvu  ;-)  (nadam se da razlozi nisu jeretiÄki)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Olive 62/140 komplet za odlicnu cenu.Zvucno 90% od najboljeg old school zvuka za male novce.Nek vas snaga ne zavara- amp je sposoban za pogon vrlo zahtevnih zvucnika niske efikasnosti i zeznute(niske) impedance.Vrednost za novac po meni najbolji u naim istoriji.Odlicna prica za gramofondzije jer ima odlican phono deo,ali je i line ulaz odlican za digitaliju uz pazljivo odabran izvor.Uparite to sa nekim zvucnicima tipa Linn Sara ili Epos ES14 sa nekim dobrim gramofonom tipa Heybrook tt2 i imacete sound na kome ce vam zavideti mnogi koji su velike pare na hifu istrosili.

http://www.pinkfishmedia.net/forum/showthread.php?t=173501

Link to comment
Share on other sites

Ja videh ovo, ali ne mogu sad ponovo ispoÄetka... :razz:

Da nemam Classe sa kojim sam prezadovoljan i generalno sam u potrazi za njegovim parnjakom, ovo bih uzeo na keca (ustvari, kompletna matematika je otprilike ovakva: 500 funti za combo + 30-ak funti za shipping do Tominog drugara u Engleskoj + 50-ak funti provizije za Tomu + 20-30 funti provizije za dopremanje u Srbiju + 1 Ärvena za bus...otprilike na kraju Ä‘uture max 850 eura, "kljuÄ u ruke").

Za ove pare naći u Srbiji ovaj ili sliÄan combo, pogotovo za gramofondžije, nema teorije.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trgnuste me iz mrtvih,zahvaljujem.Kupio novi preamp pa zapostavio forum i republiku.Jedan predlog za menjazu : imam dva hicapa uz 82 i nebih drugacije,ali su jedan olive jedan CB.hteo bi da uparim,znaci oba su na raspolaganju za zamenu.Ako neko ima ideju tu sam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...