Jump to content


Najbolje pojacalo do 600DM


Kobe

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ubedljivo Rotel RA 931 II 2x35W za 490DM kod Korato (tel. 344-0519)odnodno NAD C320 2x40W za 520Dem kod 4audio (759-096)

Takodje razmotri NAD C350 odnosno Rotel RA971 II, oba za 690DM na istim adresama. Sva cetiri modela su Best Buy po oceni casopisa Hi Fi Choice.

[ Ova poruka je editovana: Saje dana 2001-11-03 10:17 ]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 year later...

Mislim da za taj novac tesko da moze a se dobije nesto mnogo bolje.

Ja sam imao prilike da cujem Rotel 931mkII sa zvucnicima AP-17 B&M Acoustics (koji su inace iz Beograda) i mogu da kazem da je zvucalo vrlo cisto, siroko, sa dosta detalja, srednjetonskim podrucjem koje se cuje kao da sve to vredi 3000 DM...

Ne znam mozda nije lose pogledati polovna pojacala za te pare...

Recimo AURA VA 50... ili nesto slicno...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pre dva meseca sam kupovao pojacalo i, izmedju ostalih, bilo je u opticaju i MARANTZ PM-7000 (prethodnik PM-7200). Odustao sam od njega jer sam naisao na dosta nepovoljne kritike. Cuo sam ga i zvuk je bio iznenadjujuce los - mutan sa suzenom zvucnom slikom (mada jak i pun), mada ne mora da znaci da je do njega - mozda nesto drugo nije bilo u redu... Tu je bio NAD C520 CD player i AR Status 50 zvucne kutije... Ne znam... U kritikama su se zalili na njega, dobio je 3, od 5 zvezdica u WHAT HIFI-ju... Treba proveriti...

Link to comment
Share on other sites

Za taj novac (600 DM) treba uzeti u obzir i CAMBRIDGE AUDIO A500, koji kosta oko 260 evra... (2 x 65W RMS, 5 linijskih ulaza i 1 tape, izlaz kao predpojacalo, daljinski, BiWire... mogucnost zamene strujnog kabla nekim kvalitetnijim, toroidni trafo - max 400W, pozlaceni RCA konektori).

Po kritikama je vrlo hvaljen...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Živim u Banja Luci. Molio bih vas, dragi prijatelji, da mi pomognete oko kupovine audio cd ureÄ‘aja za auto koji bi imao sve opcije kao mp3, RDS, wma i sve ono Å¡to bi moglo da mi stvori pristojan zvuk u autu. Zanima me koja marka, tip, oznaka i ko to prodaje, može i u BGD. koji bi zvuÄnici bili ok za tu kombinaciju. Spreman sam izdvojiti 250 EURA bez zvuÄnika. RaÄunam dragi prijatelji na vaÅ¡e znanje i dobronamjernost. Pozdrav.InaÄe je sajt super. Za muziÄare hobiste pa i profi -odliÄan.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...