Jump to content


Moj sin na internet prezenraciji grada Bad Homburg


pooya

Recommended Posts

O cemu se radi, ne znamo nemacki. :banana

Jeeeeee... Nema ni 60 godina kako su otišli a mi već zaboravljamo. Stra'ota! Baka mi se i dan danas povremeno javlja sa: "Guten tag!". U trenucima demencije...

Å alu na stranu. pooya, bravo - good timing! :nerd

Link to comment
Share on other sites

Da pojasnim:

u Nemackoj nedostaje ogroman broj mesta u jaslicama. Za nemacke pojmove Bad Homburg stoji po tom pitanju jako dobro. Moj sin David je cekao na slobodno mesto "svega" 6 meseci.

Prva zen(sk)a koja se pojavljuje na snimku je upravnica jaslica u koje ide moj sin. Duga je majka devojcice Paule, koja je u grupi sa mojim sinom (grupa se zove Patuljci). Starija gospodja je gradonacelnik Bad Homburga. Bad Homburg je grad sa najvecom koncentracijom milijardera u Nemackoj (ja im debelo kvarim prosek :banana ).

Link to comment
Share on other sites

Drugo, interesantno je čuti da i kod vas ima problema sa čekanjem za jaslice... zapravo, da ima bilo kakvih problema. :banana

Bilo kakvih problema??? SEKA bambusa Germaniju kao i bilo koju drugu stranu razvijenu zemlju/privredu. Osetio na svojoj koži. Radim za Nemce...

Link to comment
Share on other sites

Dobro to, mislim na ove domaće glupave probleme tipa neorganizovanosti za jaslice, nedostataka radara, loših puteva, raskopanih ulica, bandita na sve strane, političke promocije gluposti i nasilništva...

E, cvrc. Poslednji put kada nismo imali problema sa tim, Sloveni su pokušavali da osvoje Karpate...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...