Jump to content


AMAZON


boskogit

Recommended Posts

Neznam, iskreno ja zavvi koristim vec 2 godine bez ijedne zamerke, ovo mi se nije desilo nikad, ali imam utisak kao da nisi popunio sve podatke na svom nalogu. Tako mi deluje. Ne vidim zasto bi ti trazili ugovor. Meni nisu, a koristim banka intesa karticu od pocetka.

Ako te i dalje muce sa tim, predji na thehut.com to je isti sajt, sve je isto samo se drugacije zove, i brze stize nego sa zavvi-ja.

U svakom momentu mozes da odes na facebook na njihov customer support i da izlozis svoj problem. Meni su ga resavali odmah.

Link to comment
Share on other sites

Narucih sa zavvija Gary Moore - Dark days in paradise, a oni mi posalju remaster....zalio sam se jer na sajtu ne stoji da je remaster, a i ja necu remasterovanu verziju, objasnili su mi da je greska da imaju obe verzije, a nemaju pojma koju su mi poslali. Ukoliko mi se ne dopada, da je vratim nazad i dobicu refund. Koje cimanje za 450 dinara. Uzas. Pre cu da ga zavalim nekom nego sto cu da vracam u englesku nazad pa da cekam refund, pa sve ispocetka...

Link to comment
Share on other sites

U pa to je mnogo. ja sam proslu isporuku cekao mozda 10 dana da mi stigne, ne vise....

Prekjuce sam narucio novih 5 diskova, odma su mi poslali....

E sad znajuci zavvi, moguce da ono sto si narucio nemaju, pa cekaju da nabave... meni se to davno desilo sa miles davisom...cekao sam 2 albuma 2 meseca i na kraju digao ruke....

Kontakirao sam ih bio u vezi kasnjenja, objasnili su mi da nemaju na stanju diskove, i da im je jako tesko da nabave nove, i kao da cekam....

Moj savet je samo probajte da ih kontaktirate preko facebooka customer support, onda odma odgovaraju i resavaju problem. Da ne cekate toliko...

Link to comment
Share on other sites

Moj savet je samo probajte da ih kontaktirate preko facebooka customer support, onda odma odgovaraju i resavaju problem. Da ne cekate toliko...

to sam i uradio, dva puta, na otprilike 2 nedelje vremenskog razmaka.

i svaki put su rekli da ce diskovi biti poslati u roku od 3-4 dana. :?

Link to comment
Share on other sites

Evo stigli diskovi sa zavvija....znaci za 5 dana su mi stigli....zaista ovo je bilo rekordno...

ÄŒestitke, matori. Prenesi utiske povodom box-seta, jel imaju diskovi buklete sa tekstovima numera? Il su samo spakovani u one bedne kartonÄiće u koje natrag ćuÅ¡neÅ¡ disk nakon njegovog presluÅ¡avanja?

Link to comment
Share on other sites

nemaju. Imaju samo tanki kartoncic u koji ga stavljas....Malo je lose jer moras prstima da vadis disk. Ja izbegavam da vatam diskove prstima... Ali s obzirom na cenu da ne cepidlacim sad. Tekstova nema. Cak je i sam box jako tanak malo je deblji od obicne CD kutije.

Zato dobijes 5 albuma za 10 funti. Ono sto je dobro je sto su albumi originalni. Znaci samo su prepakovani, nisu remasteri.

Gary Moore me odusevio. Tako dobri albumi.

Greskom su mi poslali umesto "dark days in paradise" standardan album, remaster verziju koji ima bonus pesme koje na albumu nema....ali zacudjujuce svidja mi se kako zvuci album.

Samo jos da mi dodje bruce springsteen 8-struki box...To su tek juce poslali znaci nacekacu se verovatno jos 5-10 dana.

Sve u svemu zadovoljan sam.

*Zavvi sad pakuje sve u jednu isporuku kao amazon....ali je zato postarina za ceo paket samo 130 dinara....smesno.

Svaki disk je u svojoj ambalazi kao i do sad, samo su vezali sajlama sve sto sam narucio pod jednu narudzbinu. Vidim da carina nije odvezivala da vidi cenu... Eto cisto info za one koji ne znaju....

Link to comment
Share on other sites

Kontaktirao sam zavvi u vezi remastera koji su mi pogresno poslali. Rekli su mi da zadrzim ovaj koji su mi poslali a da ce mi poslati nesto drugo ili da mi vrate novac.

Svaka im cast. Ja ili imam srece, ovo je vec 5-6x da mi poklanjaju disk ili DVD bez naplate, a da ne spominjem sto su mi davali kesh bonuse.... Mada dobar sam kupac.

Eto cisto da kazem neku lepu rec. Za razliku od amazona, imaju odlican odnos sa kupcima.

Link to comment
Share on other sites

Ajde da kažem koju reÄ o Amazonu. Diskovi nekad stizali za 10 dana, pa za 7 zadnja 3 puta za 4 dana (petak naruÄim, utorak mi stiže.) Jedan paket se izgubio, bez reÄi poslali istu poÅ¡iljku besplatno. I joÅ¡ se izvinjavaju. Nikad greÅ¡ka, nikad nikakav problem.NaruÄio dosada za mene i drugara oko 70 cd ova. I joÅ¡ toliko nam je na listi za naruÄivanje. Ne bi da vredjam, zavvi mi deluju kao pilićari. NaruÄio od njih desetak diskova. Jedan deluxe cd Äekam, i Äekam 12 dana, nikako da bude despatched. Ja ga otkažem, oni u roku od sat Å¡alju poruku da je despatched i da ne mogu sad da ga otkažu.Pazi majku mu, sluÄajnost? I joÅ¡ par manje iritirajućih nebuloza. Ovo je moj liÄni stav !

Link to comment
Share on other sites

Slazem se ima toga...Desava se to. I u pravu si za ono u odnosu na amazon jesu amateri. Amazon je velika firma. Ali ono sto mi se dopada, bolje pakuju diskove, svaki je u svom kartoncicu, neki naprsne, a kod amazona su mi stizali bas izlomljene plastike. I kod amazona sam cekao dugo, kod zavvija nikad toliko. Pricam o transportu samo od momenta slanja pa dok ne stigne do mene.

Amazon je skup sto se postarine tice. Evo primera radi engleski amazon ima jeftinije diskove, ali naplacuje 2 funte po disku za postarinu. Ili 6 funti ako je mala kolicina. Nemacki amazon naplacuje 6e postarinu za bilo koji paket. Zavvi naplacuje 1.2e za ceo paket koliko god da je veliki. Pa kad narucim mesecno 10-15 diskova ja pola ustedim samo na postarini.

Meni je zavvi dosta izlazio u susret. Kao sto sam vec naveo, dobijao sam diskove gratis, ako pogrese, 3 diska mi nisu stigla u roku od 20 dana, dobio sam nove, pa se posle mesec dana pojavili od neotkuda.

A jednom su me castili uplatili mi 10funti bonusa na moj racun. Jako lep gest.

Kod amazona politika reklamacija je, da se vrati disk, pa ako oni utvrde da su pogresli salju novi.

Nadam se da je jasna analogija ovde.

Link to comment
Share on other sites

Juche mi je stigla poshiljka sa zavvi-a, naruchena pre oko 15ak dana. Sve je regularno, i stock pick i dispatch i vreme za koje su diskovi pristigli, ali ono shto nije u redu je to shto je jedan od tri diska bio NAKNADNO upakovan (zapechacen). Celofan je lepljen sa zadnje strane diska na 1/3 leve strane, sloj preko sloja, predebelo, sa previshe lepka. Kada sam pogledao sam disk, na gornjoj strani diska sam do sada nashao 7 tragova, ogrebotina, crtica, itd.. Donja strana diska je vidno pipkana, brisana, chachkana i definitivno nije 100% nov disk.

Chisto da se zna da ima i ovoga, ukoliko se nikom do sada nije desilo ovako neshto, a ako jeste molio bih ga da isto podeli sa mnom, odnosno nama.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...