Jump to content


AMAZON


boskogit

Recommended Posts

Banka?

Pogrešio si temu. Ima ovde na forumu tema „vicevi, dosetke i pošalice“, tako nekako valjda… :)

Ne, Denise, ''prosetaj'' kroz temu, bilo je price i o karticama. Kao najbolja opcije su na kraju iskocile Erste i Intesa.

@pera451 - Oprostili, neg' kako (to je bila totalna komedija od konverzacije, pola banke se diglo da ispravlja gresku)! :grin::thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Ne, Denise, ''prosetaj'' kroz temu, bilo je price i o karticama. Kao najbolja opcije su na kraju iskocile Erste i Intesa…

Nisi razumeo Å¡alu na raÄun banaka i njihove agilnosti po pitanju plaćanja bilo kakvih usluga, zahvalnosti i sl.

ps.

Ali ipak poseti onu temu o vicevima možda će ti humor posle biti „bliži“… :wink:

:cheers

Link to comment
Share on other sites

Jedan paket od 4 diska stigao pre 12 dana na moju adresu, jedan sa 5 diskova poslat isti dan na adresu moje majke nije stigao.Danas kontaktiram for help, u roku od sat vremena stiže obaveÅ¡tenje da je paket nestao usput i sutra Å¡alju novi bez ikakvih troÅ¡kova.Ajde da se poradujem ranije zbog toga.I dalje ne verujem da funkcioniÅ¡u na ovakav naÄin.Izgleda da jako dugo živim u Srbiji ...

Link to comment
Share on other sites

Sto se kartica tice i placanja, za zavvi i thehut.com odlicno radi placanje sa intesa internet karticom. I tu problema nema sto se tice uplata. Sto se ERSTE banke tice, meni je ona zanimljiva samo zbog te 3d verification kartice, za neke sajtove. Na primer shopto.com. Oni sam primaju erste karticu. Ali to ne kaci zavvi, thehut.com, amazon itd.

Mada iskreno ko narucuje diskove uplata ispod 10e na devizni racun mislim da je smesna.

Gledajuci po sebi nikad nisam uplatio ispod 10e.

PS. Ko god ima problem sa zavvi ili thehut sajtom kontakirajte ih preko facebooka. Imaju tim koji ce vrlo brzo da vam da potrebne informacije. Meni u roku od par sati uvek odgovore. Nemojte cekati na sajtu odgovor. Mozda ga nikad i ne dobijete. Pricam iz iskustva. Dajte broj porudzbine i trazite info i u jako kratkom roku neko ve vas obavestiti o stanju vase porudzbine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nezgodno…

…

Ali sam se odusevio sto sam kupio disk sa presekom hitova od Cardigans za ~560 dinara, sa postarinom. Produkcija odlicna, muzika koju obozavam - 22 pesme, milina…

Na Limundu ili Kupindu, ne secam se vise tacno, bio jedan polovan (ocuvan :cool: ) za 600 dinara + postarina od 150 dinara… E…

:cheers

Link to comment
Share on other sites

Neko se isto skoro zalio da nema SRbije, meni bilo cudno, jer znam da ima, ja uneo sve podatke, tanac broj kartice, i Srbija se pojavila. A ako prvo krenes da trazis Srbiju neces je naci. Isto vazi i za thehut.com. Ja sam registrovan na oba. Znaci moze...

Generalno to su 2 ista sajta. Samo je thehut.com blago jeftiniji. Ali je to neznatno. Srecna kupovina.

Ja samo tamo kupujem diskove vec mesecima. Veoma sam zadovoljan uslugom, isporukom, cenom. Za sad mi sve odgovara. A ako sta zaskripi imas odlicnu customer support na facebooku, za oba sajta.

Link to comment
Share on other sites

Nekad moze, nekad - ne! Imaju i oni nekih zavrzlama, pa cas ima Srbije, cas je nema. Na primer, sa Zavvi.com nisam imao problema, Thehut.com je pravio probleme oko opcije ''Serbia''. Jurcao sam ove po facebook-u i na kraju je sve uspelo. Prethodno sam uneo sve podatke, ali njima nesto taj softver zaj....a! Pre neki dan vidim da mi je u podacima o kartici promenjena zemlja porekla, pa je sad Germany ?!?! Ne moze da se prebaci opet na Serbia, ali to je kod njih, izgleda, normalna stvar. Tako da me nece iznenaditi ako prilikom sledece kupovine budem opet imao opciju ''Serbia'', ili mi kartica bude registrovana negde na Filipinima !

Nego... koliko cesto si dobijao vaucere sa 10% popusta? Ja sam po jednom na oba sajta... jesi li im usao u fazon, ima li veze sa brojem diskova koje porucis pa ti daju popust ili je pak u pitanju neka novcana svota koja aktivira slanje vaucera?

Link to comment
Share on other sites

Nekad moze, nekad - ne! Imaju i oni nekih zavrzlama, pa cas ima Srbije, cas je nema. Na primer, sa Zavvi.com nisam imao problema, Thehut.com je pravio probleme oko opcije ''Serbia''. Jurcao sam ove po facebook-u i na kraju je sve uspelo. Prethodno sam uneo sve podatke, ali njima nesto taj softver zaj....a! Pre neki dan vidim da mi je u podacima o kartici promenjena zemlja porekla, pa je sad Germany ?!?! Ne moze da se prebaci opet na Serbia, ali to je kod njih, izgleda, normalna stvar. Tako da me nece iznenaditi ako prilikom sledece kupovine budem opet imao opciju ''Serbia'', ili mi kartica bude registrovana negde na Filipinima !

Nego... koliko cesto si dobijao vaucere sa 10% popusta? Ja sam po jednom na oba sajta... jesi li im usao u fazon, ima li veze sa brojem diskova koje porucis pa ti daju popust ili je pak u pitanju neka novcana svota koja aktivira slanje vaucera?

Nema. Ja sam dobijao cak i vaucere sa novcem. Zavvi mi je proslog meseca uplatio 10funti na moj account credit. A thehut mi je 2 x poslao po 10% popusta na iznos narudzbine. Jos to nisam upotrebio. Mislim da je nasumicno. Ili kad imaju akciju. Pa kad narucis nesto iz akcije oni ti dodele popust.

Link to comment
Share on other sites

Lepo. Sad iskoristih 10% popusta za porudzbinu i dobih 1 disk gratis. Nije lose to uopste.

Cesto imaju nagrade i akcije preko facebooka. Kvizovi, i razne zezancije. Uopste nije lose....Bar nisu dosadni. :D

I ono sto je jako bitno za carnu svaki disk ima posebno pakovanje. Tako da koliko god da uzmes ne podleze carini. Ne stizu odmah. Iako je ista porudzbina.

Ja sad narucio 8 cd-ova videcemo sta ce biti.

Link to comment
Share on other sites

A, videh... sad si se hvalio na facebook-u! :thumbsup2

Covece, ja ne mogu da prebacim visa karticu na Serbia, zviznuli su mi je na Germany... i, sad cekam, i cekam... a oni ne odgovaraju! Pitam se, ima li kakve veze odakle je kartica ako je delivery address ostala ista ?

Pa ne bi trebalo da ima....Ako imaju adresu, grad i broj kartice....

Link to comment
Share on other sites

Delivery address je ista, to je sve ok. Nego me brine sto je sad kartica prebacena na Germany... covece, ko to tako udesi da se sve zabrlja - ako sam jednom podesio da je i kartica iz Srbije, otkud sad Nemacka ?!?! :screwy

Ja nisam ni gledao u nalogu sta mi pise. Cesto narucujem i delivery adress mi je Belgrade....

Ako ti pise grad i ulica ne bi trebalo da imas problema...

Posto ne naplacuju postarinu naruci jedan disk, cisto da probas.... Mada ne verujem da ce biti problema.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...