Jump to content


AMAZON


boskogit

Recommended Posts

Ja sam napravio prvu narudzbinu:

- Allan Holdsworth - Secrets i

- Roy Buchanan - Live stock

pa cemo videti...

Super. Ja sam sa zavvija uzeo 2 albuma videcu kad ce stici.

Ako si sa zavvija uzeo, da znas trenutno imaju problem, na sajtu ce da ti pise awaiting for dispach danima, ali posalju odmah....imaju problem sa update-omu na sajtu. cisto da znas...

Mada ja im se javim na facebooku, pa pricam direktno sa njima....das im broj narudzbine i kazace ti stanje tvoje narudzbine.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam sa Amazona.

Na zavvi-ju Roy Buchanan-a nisu imali u ovom izdanju.

Holdworth (inace skup disk) kod njih kosta vise nego sto su me dosla oba diska sa sve postarinom (21.99 funti)

http://www.zavvi.com...dsworth+secrets

Neka izdanja su skuplja, neka nisu....ja sam kod njih nasao dosta povoljnih izdanja. Amazon je veci ima bolju ponudu.

Link to comment
Share on other sites

Neka izdanja su skuplja, neka nisu....ja sam kod njih nasao dosta povoljnih izdanja. Amazon je veci ima bolju ponudu.

Treba uvek pogledati cene na viÅ¡e Amazona. Ja sam do sada poruÄivao sa Amazon.com i Amazon.co.uk. Neke stvari sam naliazio i na Amazon.de, na Amazon.fr, kao i na Amazon.it i Amazon.ca. Sa ova Äetiri poslednja nisam poruÄivao, ali neki Älanovi foruma imaju dobra iskustva sa Amazon.de.

Link to comment
Share on other sites

Treba uvek pogledati cene na viÅ¡e Amazona. Ja sam do sada poruÄivao sa Amazon.com i Amazon.co.uk. Neke stvari sam naliazio i na Amazon.de, na Amazon.fr, kao i na Amazon.it i Amazon.ca. Sa ova Äetiri poslednja nisam poruÄivao, ali neki Älanovi foruma imaju dobra iskustva sa Amazon.de.

Naravno. Ja obicno kupujem sa amazona.co.uk Cini mi se da su najbolji sa cenama. Ali i amazon.de je odlican. Amazon.de mi se dopada sto koliko god da narucis naplate ti 6e za sve diskove postarinu. Englezi su tu skuplji, placam 2e po disku odprilike. Pa na 6 diskova dam duplo vise za postarinu. Uglavnom treba gledati cene, pa prema tome odluciti sta i gde kupiti. Nemci su cini mi se malo jaci sa cenama od Engleza, ali je brza isporuka i postarina je dosta prihvatljivija. Sa americkog i francuskog nikad nisam narucivao pa nemogu tu nista da kazem.

Medjutim od skoro zavvi deluje dosta zanimljiv bas zbog ukidanja placanja postarine. Znaci na neku isporuku od 6 diskova ustedeo bi 12e u odnosu na engleski amazon. Nije mala cifra. A desi mi se da nekad mesecno uzmem i preko 20 diskova.

Link to comment
Share on other sites

svi imaju problem sa zavvijem izgleda...dosta se ljudi zali... Pa lepo...nema Srbije, jer prvo moras da upises sve podatke, adresu, grad, broj visa kartice, pa onda kad otvoris pojavice ti se srbija. Dosta ljudi mi se javilo sa ovim problemom na drugim forumima. Caka je kad se pravi svoj nalog da se stave svi podaci, ukljucujuci i broj kreditne kartice, i onda ce da se pojavi Srbija.

Link to comment
Share on other sites

Uspelo. Zahvaljujem.

A „problem“ je bio sto u Account podacima mora uvek (od pocetka) da ti stoje podaci o placanju, kartici i sl...

A ja sam se registrovao (sto je zavvi lepoprihvatio i ostavio mi mogucnost da kasnije ubacim dodatne podatke), pa sam detalje o placanju hteo da upisem prilikom prve kupovine. To nece moci za Serbiu :)

Link to comment
Share on other sites

Stigla prva porudzbina.

Jedna kutija malo napukla, diskovi odlicni, carina nista.

Stiglo prilicno brzo.

Dva remek-dela u kolekciji :).

Ako si sa amazona uzeo to je cesta pojava...Nista novo. Kutija da se zameni nije problem. Meni su sa amazona pucale sve kutije skoro. 80% diskova mi je bilo fizicki osteceno. Ali to su samo kutije. To se zameni. Najvaznije je da je stiglo. I da nisi platio carinu.

Link to comment
Share on other sites

Nekom stigla roba sa Thehut.com? Sa Zavvi-a kasni katastrofalno... Thehut.com sad vidim nema opciju ''Serbia'' u delivery address opciji! Ono sto dodatno zaj..e stvar je i nemogucnost da se u podacima o card holder-u stiklira data adresa i kao dostavna!

КаÑни али Ñтиже и у коначном Ñкору то је најважније.

Link to comment
Share on other sites

Meni sa thehut sajta stigla roba za 7 dana.

Inace Srbija je na listi zemalja vec jako dugo.

Verujem, ali imali su neku zbrku pa sam posle par e-mail prepucavanja uspeo da poteram tamo one dezurne da to srede. Sad je sve ok.

Uticao sam i na Erste banku... sad me mrze do koskkke! Ko vadi visa poklon karticu, od danas vise nece moci da uplacuje iznose manje od 1000 din. To nije bilo na sajtu kao ni u ugovoru koji smo sklopili, ali digoh ih na noge pa su mi javili da su gresku ispravili i da mi zavaljuju! Zahvaljujete?! Pa, uplatite mi 50 evra na racun ako vas spasoh baktanja sa inspekcijama silnim! :lol:

Link to comment
Share on other sites

…pa su mi javili da su gresku ispravili i da mi zavaljuju! Zahvaljujete?! Pa, uplatite mi 50 evra na racun ako vas spasoh baktanja sa inspekcijama silnim! :lol:

Banka?

Pogrešio si temu. Ima ovde na forumu tema „vicevi, dosetke i pošalice“, tako nekako valjda… :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...