Jump to content


AMAZON


boskogit

Recommended Posts

...da, to je malo vise nego uobicajeno iz Britanije... proslih godina su zaista stizale jako brzo. Navikao sam da ako narucim za vikend kao sto sam obicno radio, posalju u ponedeljak ujutro i u cetvrtak mi vec stigne, nekada se desavalo da bude i petak... prosla mi je stigla posle 9 dana i to me nije zacudilo jer je bilo lose vreme i zatvarani su aerodromi sirom Evrope, a sada cemo videti kada ce stici ova koja je poslata 15-og januara....

Link to comment
Share on other sites

...da, to je malo vise nego uobicajeno iz Britanije... proslih godina su zaista stizale jako brzo. Navikao sam da ako narucim za vikend kao sto sam obicno radio, posalju u ponedeljak ujutro i u cetvrtak mi vec stigne, nekada se desavalo da bude i petak... prosla mi je stigla posle 9 dana i to me nije zacudilo jer je bilo lose vreme i zatvarani su aerodromi sirom Evrope, a sada cemo videti kada ce stici ova koja je poslata 15-og januara....

21. januara poruÄeno (John Coltrane i Miles Davis), 22. januara poslato od strane " Amazona", stiglo danas, tj. juÄe 25.januara 2011. PoÅ¡iljka prosleÄ‘ena putem " Royal mail"-a. Diskovi stigli u perfektnom stanju, bez i najmanjeg oÅ¡tećenja. Upakovani samo u kartonsku , malo Ävršću kovertu, nikakva dodatna ambalaža. Dugo nisam raspakivao originalni disk strane produkcije. Osećaj koji se ne može porediti sa skidanjem muzike sa net-a. Umalo zaboravih, nije plaćena carina na poÅ¡iljku. :listen Slike u prilogu.

post-10018-0-31324500-1295997846_thumb.j

post-10018-0-48251900-1295997861_thumb.j

post-10018-0-96010000-1295997877_thumb.j

post-10018-0-88108100-1295997889_thumb.j

post-10018-0-47374000-1295997900_thumb.j

post-10018-0-96797800-1295997927_thumb.j

post-10018-0-48953100-1295997938_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Meni ono sto je poslato 15-og januara jos uvek nije stiglo, ovo je najduzi period koji sam cekao sto se tice posiljki iz UK, ali samim tim sto se i kod vas ostalih potvrdilo da je stiglo u roku od 4 dana kao sto sam i pricao da je uobicajeno, ovo mi sve vise lici na nase sluzbe. Imam osecaj da je ta posiljka stigla u nasu zemlju u roku, ali se ovde zadrzava nepotrebno toliko vremena.... ne mogu da tvrdim ali izgleda da je tako...

Link to comment
Share on other sites

Meni ono sto je poslato 15-og januara jos uvek nije stiglo, ovo je najduzi period koji sam cekao sto se tice posiljki iz UK, ali samim tim sto se i kod vas ostalih potvrdilo da je stiglo u roku od 4 dana kao sto sam i pricao da je uobicajeno, ovo mi sve vise lici na nase sluzbe. Imam osecaj da je ta posiljka stigla u nasu zemlju u roku, ali se ovde zadrzava nepotrebno toliko vremena.... ne mogu da tvrdim ali izgleda da je tako...

Malo nam se (u službama) razdesio EAC - samo dok podesimo pravilan offset, eto tebi diskova!

Offtopic: opušteno, prijatelju

Link to comment
Share on other sites

:) :) :) Ne treba preterivati sa diskovima, kod mene u proseku ide 3 diska mesecno i to mi je nekako dobro izbalansirano... onda napravim mozda pauzu mesec ili dva, pa narucim i 5 odjednom (ponekad se to isplati zbog shippinga) i vrebam kad naidju popusti tako da se covek vremenom uigra sa njima i sve to lepo funkcionise. Po meni je 100e mesecno ipak puno za tu vrstu robe!
Link to comment
Share on other sites

Ja sam probao pre neki dan. Zvao sam carinu da pitam do koje cifre ne placam carinu. Objasnio sam da sa amazona kupujem diskove. Rekli su mi da do 45e ne placam.

Narucio sam 6 diskova u vrednosti od 43e. Nisam platio carinu i sve mi je uredeno stiglo. Ja imam jako fina iskuustva sa amazonom.

Nemam problema. Mesecno narucim 2 posiljke od po 5-6 diskova zavisi od cene. Bitno je da se ne predje 45e i nema zime. Sve stize.

Do sad uzeo sigurno 20 paketa i nikad carinu nisam platio, niti sam imao bilo kakve probleme.

U mom slucaju vreme dospeca je od 7-12 dana.

Eto ako neko ima nedoumica mozda mu ovo pomogne.

Fora za narucivanje vise diskova je jer se tako smanjuje cena postarine. Ako narucim naprimer samo 2 diska naplate mi i do 4 funte po disku za postarniu. A kad uzmem 6 komada ispadne me 1.5funti po disku, tako da je to vec razumno.

Sa nemackog amazona sam hteo da narucim jedan album samo. Naplatili su mi 7e postarniu. Posto disk kosta 9e odustao sam od porudzbine.

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko probao onaj njihov " gift sertifikat", odnosno neka Amazon Master kartica sa kojom kao imaÅ¡ popust. O Äemu se tu u stvari radi? NaruÄujem bar jedanput meseÄno, pa da vidim da li se to isplati. Medjutim, moj engleski nije toliko dobar, pa bih zamolio nekoga da to malo proÄita i malo objasni meni, a svima koga to interesuje.

Hvala i pozdrav. :cheers

Link to comment
Share on other sites

Jos niko da se javi da je narucio nesto od odece :) Probajte da narucite po dva ili tri duksa "Fruit Of The Loom", jednobojni mogu da se nadju po jako povoljnim cenama i isplati se naruciti po tri zbog shipping-a... a za kvalitet nemam sta da kazem, kupio sam ih pre dve godine i prezadovoljan sam....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...