Jump to content


Vladavina


gvlada

Recommended Posts

Heh, niti sam potpisao ugovor da postanem profi rvac, niti sam kupio kartu ali verujem da se osecam kao Amerikanac na WrestleManii :bounce

TV: Pansonic 42PX8ES

DVD player: Samsung 1080P8

PC: C2Q Q9550, X38 DQ6, 8800GT, X-Fi Platinum

Tuner: Sony ST-S110

PC Zvuk: Logitech Z-5500

AVR: Onkyo TX-SR706

Zvucnici: Monitor Audio Bronze Reference 5, 1, LCR, Yamaha SW YST216

Planiram uskoro da menjam policu za tv, pa sta mislite: da trazim drvenu ili neku stilsku kao Sonorous sto nudi od stakla? :heat

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Izvinjavam se na upadu al :

FORMA IDEALE je """"Najvece Djubre""" od namestaja na nasim prostorima,idite sami i vidite u salonima kvalitet izrade...a tek kad vam dodju(na kukovo letoaaaa) da vam instaliraju isti. :bounce

Nazalost sam imao kontakata sa njihovim proizvodima i danas moram onako nakrive da ih gledam :heat

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se na upadu al :

FORMA IDEALE je """"Najvece Djubre""" od namestaja na nasim prostorima,idite sami i vidite u salonima kvalitet izrade...a tek kad vam dodju(na kukovo letoaaaa) da vam instaliraju isti. :bounce

Nazalost sam imao kontakata sa njihovim proizvodima i danas moram onako nakrive da ih gledam :heat

Offtopic: Imam par njihovih stvari u stanu. Kad sam se useljavao budzet je bio tanak, jer sam sto sam vise mogao potrosio za stan, racunajuci da nov namestaj mogu da dokupim, a nove kvadrate ne. :D

Sve u svemu, nije SVE *****, posebno ako odete u njihov salon, gde ima i robe drugih proizvodjaca. Moze da se probere i ponesto njihovo da valja, naravno zavisi sta i kako. S'druge strane, tako sam npr. nasao najjevtiniju nasadnu sudoperu u gradu, pravio Metalac iz G.M.-a, sjajan rad....

Takodje, oni su super za stvari koje necete puno koristiti. Primera radi: nocni stocici su mi Forma Ideale i skroz su OK. Krever naravno nije, niti bi ikad uzeo njihov....

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se na upadu al :

FORMA IDEALE je """"Najvece Djubre""" od namestaja na nasim prostorima,idite sami i vidite u salonima kvalitet izrade...a tek kad vam dodju(na kukovo letoaaaa) da vam instaliraju isti. :bounce

Nazalost sam imao kontakata sa njihovim proizvodima i danas moram onako nakrive da ih gledam :D

Link to comment
Share on other sites

Hvala ti, znam za sajt ali su preskupi. Pricao sam sa drugarom, pravimo zajedno policu. Kostace me 3k din a obecava da ce biti kao od 13k u prodavnici, hehe..... Salu na stranu, videcemo sta ce biti ali sam ozb finansijski ugrozen posle ove kupovine. Mada, ne zalim :heat Odgledao Underworld Revolution i mogu reci da se cuje extra :bounce

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo ja se vratio pre jedno sat vremena iz Vladine kancelarije za slusanje muzike.Ugrabio sam dosta vremena da sedim na sredini izmedju zvucnika, najbolje pozicija za slusanje sistema.Tako da sam bio malo sebican prema drugu Nikoli koji nije bio bas u mogucnosti da cuje sve detalje koje i ja :wave2 .

Imao sam prilike ranije da cujem BR5 sa NAD pojacalom i NAD plejerom, i jos tada je za mene to bila odlicna zvucna kutija.A u ovom sistemu to takodje sve zvuci perfektno za mene.Sistem je odlicno sastavljen, znalacki.Basovi su duboki, cisti, prosto za neverovati s' obzirom da je sobica mala i sve pomalo skuceno.Ali i pored toga to je sviralo odlicno, ocekivao sam da ce basovi da muljaju u takvoj prostoriji, ali sam se prevario debelo.Srednji i visoki su takodje odlicni.Imao sam utisak da cujem svaki detalj u sobi, sve je jako muzikalno.Zvuk kakav meni lezi u svakom pogledu.ODLICAN SISTEM...

Link to comment
Share on other sites

Tnx, to je lepo cuti od nekog kome je muzika povezana sa imenom. Mislim, DJ... pa to je extra :wave2

Zanimljivo da sada sa CD playerom imam utisak da sve nekako jos bolje zvuci (sto se tice CD). Nadam se da nije ona varijanta kao razmagnetisavanje :heat

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...