Jump to content


NAK 680ZX


PrimozS

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Слажем Ñе Ñа Зораном БГ, године чине Ñвоје.

Гледајући мноштво ÑервиÑких упутÑтава за Ðакамичи прочитах да поједина подешавања треба поновити више пута, док Ñе не добије жељени резултат.

Ршто Ñе тиче тримера, непиÑано правило, Ñтавити у Ñредњи положај па кренути иÑпочетка!

:wave2 зеоÐ_Ридер

Link to comment
Share on other sites

Tu ti je najvjerojatnije problem u kalibraciji VU-metra; naime, kalibracija VU metra se isto mora napraviti; u servsnom manualu toÄno piÅ¡e kako se kalibrira, koji signal se aplicira (ako se dobro sjećam 400Hz na ulazu/source te zatim 20dB manje) i koji trimer se podesi da bi bio na "0" dB i -10dB. Ta procedura, mislim, ide Äak prva, prije ostalih (logiÄno, onda se FL/VU može koristiti i za većinu ostalih podeÅ¡avanja).

CAL mode je, pak, neovisan, i funkcionira po sistemu izjednaÄavanja linearnosti trake na dvije frekvencije (obiÄno 315-400Hz i 10/15 kHz); Å¡to je FL/VU preciznije podeÅ¡en, to je preciznije i to lineariziranje, jer se radi manualno, i to upravo dovodjenjem na "0"dB (iako je u tom modu FL/VU osjetljivij oko 10x ili viÅ¡e, iako pokazuje nominalnu "0", jer su kalibracijski signali uglavnom na -20 ili -10dB

Link to comment
Share on other sites

Da, postoji procedura za kalibraciju VU/Peak metra na 680ZX, mislim da su trimeri malo zavuceni na onoj vertikalnoj ploci skroz desno, ako me secanje ne vara. No, promena temperature dovodi do promena prikaza u malim granicama i korisnicko uputstvo kaze da je to normalno. Zato, najbolje je podesavanje vrsiti tako sto se dek prvo dobro ugreje radom sa zatvorenim poklopcem a zatim podesi VU.

VU sekcija se sastoji od dve zbijene ploce, na njima ima ukupno dva narandzasta kondenzatora - sigurno jedan od njih zeza kod 680ZX no. 1.

Link to comment
Share on other sites

Слажем Ñе Ñа Зораном БГ, године чине Ñвоје.

Гледајући мноштво ÑервиÑких упутÑтава за Ðакамичи прочитах да поједина подешавања треба поновити више пута, док Ñе не добије жељени резултат.

Ршто Ñе тиче тримера, непиÑано правило, Ñтавити у Ñредњи положај па кренути иÑпочетка!

:wave2 зеоÐ_Ридер

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nema vremena za sluÅ¡anje (Äak je sistem opet praktiÄni rasklopljen) - ali ima vremena za Ebay :cheers

I tako u zadnjih nekoliko dana stiglo je i to:

cAhZItaSWWq_gbur.v.jpg

Mislim, da ne treba posebno govoriti, koja mi je najomiljenija grupa (ak dodam još puno (original) CDjevea i još više LPjeva, onda uopšte nema sumnje)

Pulse, Delicate Sound of Thunder, Ummagumma na krajnome levom koncu, DSOTM sa novijom naslovnicom i Is there Anybody Outhere (the Wall Live '80/'81)su kupljeni svi kao NOS, a ostale se Äine vrlo stare. No, ne mogu jÅ¡ suditi o zvuku; jer kak rekoh - sistem je opet rasklopljen ... Tak ti je, kad se renovira kuÄa :-S

wox0zFoJm45qnugZ.v.jpg

Qnd7e5omtiAi_cwc.v.jpg

5BPI7FIXkwWmY2u5.v.jpg

Pored 8 starih PF kaseta dobio sam joÅ¡ neke druge bendove - no najviÅ¡e mi znaÄi prvi i drugi album od JMJ:

kNRLx7AEhYAqn3Mx.v.jpg

kqBnA1lLM8mwtW2U.v.jpg

Xun5VPRy6rzRgpRv.v.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo mene.

Projekt sa deckovima se totalno zaustavio za nekaj vremena :-S Bilo drugih stvari. Jedna između njih aktivna uloga na HiFi Multimedia Show u LJ. :thumbsup2

U meÄ‘uvremenu naruÄio iz Farnella (a i dobio) sam komplet set zamjena za orange caps u 4 NAKovima + komplet set svih elektrolita za 2kom 680ZX. Cijena? Auch ...

Prvi Äe bit na redu MR-1/CR-3 - jer je rasklopljen veÄ nekih 10 dana ... sada je doÅ¡ao pravi set remnova i to mislim da Äe raditi super. Samo da joÅ¡ promjenim orange caps i onda sastavm nazad i test ...

Nakon toga vjerojatno Äu rasklopiti prvog 680ZX. Tjedan nazad asistirao sam prijatelju kod zamjene svih remnova na 582. Tak da - ovaj klasiÄni mehanizam i nije taki bavbav. Ali ne znam kolko Äe se zakomplicirati zbog auto azimuth djela kojeg 582 nema ... Taj Äe dobiti nove remnove + komplet osveženje svih elektrolita + naranÄ‘astih polipropilena.

Nakon toga nadam se da Äe bit na redu zamjena remnova na 700 TT.

Ali to Äe bit pitaj boga kada ... veÄ da bi bio 680ZX svrÅ¡en do kraja ovog mjeseca - bi bilo prekrasno.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

I poÄelo ....

JuÄer sam poÄeo sa refreÅ¡em NAK 680ZX no.1.

Najprvo sam zamjenio 3 naranÄ‘aste kondove u VU metru - i zaista je metar poÄeo lijepo da radi :order Ali onda sam vidio, da je prijaÅ¡nji vlasnik bio jedan velik "Å¡alabajzer" i veÄ je nekaj prÄkao po njemu ... Tako deck ima slomljen mini PCB za žarulje koje indiciraju brzinu - a lik je to lijepo popravio sa debelom žicom, koja je (pa naravno) bila u direktnom kontaktu sa Å¡asijom. Lik je isto tako i precvikao (i nazad spojio) nekoliko žica - jer su wirewrap pa onda nije probao razmotati, ipd ...

To mi je sve dalo misliti, da se je veÄ nekaj trudio sa zamjenom ili nekim servisem ...

No nema veze - onda sam rasklopio deck i do 4am ujutro zamjenio ove pale borce (ostalo mi je joÅ¡ nekih 15kom elektrolita i NAK Äe biti totalno refreÅ¡an):

17411483.jpg

17411485.jpg

17410342.jpg

17411489.jpg

17410322.jpg

Danas dalje. Novi remnovi, ipd i svršetak refreša elektrolita

Link to comment
Share on other sites

Ček malo...kad si već tu, nećeš valjda ostaviti one trimere? Ja mislimd ati je to zadnja šansa da ih zamijeniš s muliturn, jer vipe nikad nećeš raskopavati da bi samo njuih mijenjao, a oept ovi su već dali svoje i ko zna u kojoj su sferi vriednosti zbog prašine :order

Link to comment
Share on other sites

E sad - slažem se sa tobom da su vjerojatno trimeri veÄ preživjeli svoj klimaks i da mi je to neko pojaÄalo - veÄ bi jih zamjenio.

Ali deck - gdje se s njima podešava sve kalibracijske parametre ... hmm. Najprvo bi svejedno nabrao malo više iskustva sa deckovima pa onda navali i na trimere ...

Ali generalno se potpuno slažem sa tobom!

Link to comment
Share on other sites

Uff,

sada razumjem, zašto se transport 68x ZX serije smatra za jednoga od najkompliciranijih za zamenjavi remnova - specialno to važi za auto azimuth remen.

Jedina generalna razlika izmeÄ‘u 58x i 68x serije kod transporta je upravo auto azimuth remen - a trebalo je jednome drugaru i meni taÄno 4 puta viÅ¡e vremena :-S Po drugoj strani - idler tire sam zamjenio skoro u tren oka (kad sam jednom doÅ¡ao do njega, naravno) ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...