Jump to content


PSU PCB by Zocky (GB) Verzija 01 = stein reloaded


sp300b

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

@stein...Mozemo li da ocekujemo uskoro da konvertujes...i pocnes da sakupljas novce :oops:

Dakle,

V1, dvostrana, dva greca i osam kondenzatora po ploÄici, 9 naruÄenih komada, 76€, 8.444€/kom

V1.rev1, jednostrana, samo osam kondenzatora, bez greca, 4 komada, 37€, 9.25€/kom (ove sam ja naruÄio za sebe)

V4.rev1, jednostrana, 4 kondenzatora, 25 komada, 106€, 4.24€/kom

V4.rev2, jednostrana, 4 kondenzatora, 40 komada, 167€, 4.175€kom

Ove podatke ću konvertovati u konaÄne cifre u dve teme i poslagati adekvatne cifre uz svakog prijavljenog Älana. Možete poÄeti smiÅ¡ljati priÄe i obrazloženja za pitanja tipa "Where is the money, honey?"... Skupljanje para poÄinje od utorka, ne ranije...

:oops:

Link to comment
Share on other sites

Znas onu pesmu od RamboAmadeusa Prijatelju, Prijatelju ... , tu mislim na sebe da me pogresno ne shvatite. Ogranicen samo na pre i rano posle podne :oops: a vikendom bash i nisam u toku, decu nemorash da cuvash za to sam zaduzen ja!!!

Nisam stigo da pogledam kad ste me vratili na listu, pa ako nikom ne bude trebala taka jedna plochica uzetju je ja :wave2

Link to comment
Share on other sites

Ja sam izbegavao da bilo koga odstranjujem ili vraćam na listu, za to imamo crvena slova, a nisam kontrolisao ko je koga uklanjao ili dodavao sa i na spisak... :wave2 Ljudi, moraćete da kusate kaÅ¡u... Ja stvarno ne mogu da preuzmem eventualni viÅ¡ak ploÄica koji nastane zbog neke greÅ¡ke u komunikaciji... Stvarno mi je žao... Stvarno...

Å to se Äuvanja dece tiÄe, ja to ne moram. Sinoć sam ćerkicu odveo u komÅ¡iluk i pokazao joj kako se instalira Ubuntu. Mnogo joj se sviÄ‘a... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...