Jump to content


ima li medju forumašima BIKERA????


safet

Recommended Posts

Jebote...koji sam ja medjed,tek sad vidjeh ovo....ima li bajkera....pa ima kako da nema...DJE STE BRACO BAJKERI,pozdrav iz kotora :wave2 :wave2 :wave2 .tek sad vidjeh ovo....kasete i tehnika mi pomutili razum :type:crno-na-belo

. . . he - he - he , pravi Äovek za kombinat , i kakvo pio , mislim crno jedno , onako da znoji krigla , curi . . . . .

Link to comment
Share on other sites

Placem ljudi pice,nego sto...ima da mi se javite,da vi se ne desi da me zaobidjete ili preskocite,jerbo cu ja arivat na pice kod vas,pa ce te vi morat placat :cheers .MILOSE...vozimo i ja i zena...ja KAWASAKI ZX6R 2002 u fabricko stanje,crno sivi...maltene nov motor...20.000 sam zaokruzio skoro....a zena vozi SCARABEO 500 2010 ne voli male kubikaze :screwy:D :D .bas volimo motore.to je jos jedna moja ljubav od 16.5 godina :)

Link to comment
Share on other sites

Milose dobra ti je ova dobrodoslica bila ispred bajkers kafe-a....nije ti bogami bilo lako :thumbsup2 .a moj kawasaki ti je crno/siv....a cesto sam ti na kavu i caj kod krsta.tamo ti je bajker Jocko,glavni i odgovorni urednik da sve stima...stavicu cim stignem slike bajka da se mozemo raspoznat kad svrnete... :wave2

Link to comment
Share on other sites

sto se tice ovih videa...ovome GHOSTRIDER-U na drugi video bas nesto nije dobro...muce se i kazaljke i klipovi,nezna se sto se prije da podje u opsajd.inace na ovaj klip,on juri kod mene na kavu u kotor :thumbsup2 e,sad ovome na prvi video i nije toliko lose u glavu kao ovome na drugi video,mada ni njemu nisu svi avioni na aerodrom...njemu se bas zuri i strasna mu je frka,jos ga lude ovi strucnjaci na motore sto su spori....ovaj na treci video je jos i najbolji,njemu se zuri ali ne toliko koliko ovoj dvoici ludaka gore.eto malo zajebancije...jer nikad nisam razumio ovakve i slicne medjede,koji sjednu na motor pa se samo ceka momenat dje ce se zalijepit.naravno to nikome ne zelim,ali treba uzivat a ne cinjet ove i slicne ludece.

MILOSE....vazde brate bajkeru.... :cheers

Link to comment
Share on other sites

ovome na prvi video i nije toliko lose u glavu kao ovome na drugi video,mada ni njemu nisu svi avioni na aerodrom...

E pa valjao sam se od smeha na tvoj post... kazaljke i klipovi u opsajd :ruganje Jedva Äekam da vas vidim sve letos! InaÄe, baza mi je u Novom - vlasnik kuće ima onaj zeleni traktor, Kawasaki Vulcan. Može da me natovari u gepek, sa sve motorom :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...