Jump to content


ima li medju forumašima BIKERA????


safet

Recommended Posts

Kao bajkeru na pauzi (dok se ne kupi nova mašina) meni ovo bi smešno, ali ću zarad mira u kući obrisati jerbo nemamo svi isti smisao za humor :). Izvinjenje kolegama, nije bilo zlonamerno.

I mi smo na pauzi :plakanje

Treba da razumeš da smo jako osetljivi i nervozni jer se ni ovog vikenda nećemo vozati, zbog x@!#@!!! vremena... Od prošle jeseni sam seo na motor 1x (i slovima: jedanput)... :plakanje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Јуче Ñам Ñе уÑпешно и Ñа Ñамо једним излетањем из кривине (безболно) вратио из КоÑовÑке Митровице.

Речи немам за Ñитуацију и `Ð¼Ð¸Ñ€Ð¸Ñ Ñƒ ваздуху` који је тамо, Ñтрахота једна.

post-9050-0-10088100-1341243081_thumb.jp

post-9050-0-83726300-1341243116_thumb.jp

post-9050-0-42509300-1341243207_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za forumske bajkere pošto na netu ništa pametno nisam pronašao: da li se negde može pazariti majica nekog od motociklističkih klubova/grupa iz Srbije? Želeo bih da je pošaljem prijatelju iz Čikaga, inače dugogodišnjem bajkeru. Hvala unapred na bilo kakvoj informaciji.

Link to comment
Share on other sites

Veoma teÅ¡ko, prsluk i majicu dobijeÅ¡ tek kao punopravni Älan moto kluba (mislim da je tako).

Danas sam video imaju neku Š osiromašenu majicu koju prodaju ko hoće , nema logo kluba nego samo slovima ispisano ¨moto klub _________ taj i taj¨.

Link to comment
Share on other sites

Ja nikad veći a motor nikad manji, tako smo poÄeli,

post-9228-0-24280800-1341784404_thumb.jp

sada smo na

post-9228-0-59321100-1341784415_thumb.jp

pred nedavni put u Jevropu. Od prvog dvotoÄkrenja nosim fluo odeću koja mnoge asocira sa gnuÅ¡anjem na komunalnu. U NemaÄkoj na auto putu gro nosi fluo prsluke iako nisu obavezni, a po registracijama i tipu motora verovatno Nemci nose skoro svi. I, na motor nikad ne sedam bez opreme makar iÅ¡o do kioska po duvan.

Link to comment
Share on other sites

Od prvog dvotoÄkrenja nosim fluo odeću...

Ovo je za poÅ¡tovanje, korisno i vama i drugima! (ja sam poÄeo da nosim fluo Äak i na bajsu, molim lepo, da Å¡ljaÅ¡tim Å¡to viÅ¡e i budem dominantno uoÄljiv uvek)

Link to comment
Share on other sites

Ovo je za poÅ¡tovanje, korisno i vama i drugima! (ja sam poÄeo da nosim fluo Äak i na bajsu, molim lepo, da Å¡ljaÅ¡tim Å¡to viÅ¡e i budem dominantno uoÄljiv uvek)

Naravno, i kad sednem na bicikl obuÄem isti prsluk. Nisam doduÅ¡e jako dugo vozao al kad krenem, uzeću i bajs kacigu i meni i ćeri.

Link to comment
Share on other sites

Naravno, i kad sednem na bicikl obuÄem isti prsluk. Nisam doduÅ¡e jako dugo vozao al kad krenem, uzeću i bajs kacigu i meni i ćeri.

Jel' istina da postoje neki fluo prsluci koji propuÅ¡taju vazduh? JuÄe sam iÅ¡ao na FruÅ¡ku goru i zaaaapalio sam se, i to u letnjoj jakni (ne zimska bez postave, nego baÅ¡ prava letnja)

Link to comment
Share on other sites

Veoma teško, prsluk i majicu dobiješ tek kao punopravni član moto kluba (mislim da je tako).

Danas sam video imaju neku Š osiromašenu majicu koju prodaju ko hoće , nema logo kluba nego samo slovima ispisano ¨moto klub _________ taj i taj¨.

Hvala na informaciji. Uspeo sam na kraju nešto da izbunarim na netu, poslužiće.

Link to comment
Share on other sites

ja nisam Älan ni jednog moto kluba niti nameravam, nije da se gadim ili bojim nego jednostavno eto , nije mi potrebno joÅ¡ i to.

Na moto susrete nije ¨prikladno¨ doći motorom u nekoj dreÄavo roze majici i belim bermudama (koje inaÄe nenosim) pa se snalazim, drugar u Å¡tampariji mi odradi po koju majicu sa logom Paris-Dakar i tako te sliÄne , da ne odudaram baÅ¡ previÅ¡e.

Link to comment
Share on other sites

Na taj kruzer sam ja balavio dobrih godinu dana, dok sam planirao da ga pazarim! Uz Hyosung Aquila-u GV-250, stariji model! Ali u Bg-u tesko naci mesta za parking, guzva u saobracaju neopisiva, tako da sam na kraju odustao.. A i potrosio pare na muziku! :1038:

I dalje se iskreno nadam da cu ga nekada udomiti, za sada ti opasno zavidim.. ;-) Cestitam na prinovi! :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Thx. Mnogo je zabavan motor! Nema zurbe, nema jurnjave, sve je laganeeeza!

I dalje mi je najveci dozviljaj da gledam dok se vozim nebo i sebe u prednjem faru, totalni trip.

I pored svega, retko kad me prestizu automobili, so nije ni slab ;-)

Sad mi je na redu da pimpujem my ride :razz:

Kozni kofercici, kozne pantalone i slicne stvari. :rolleyes:

Sve je mnogo jeftinije nego za Triumph Tiger 800XC :heat

Link to comment
Share on other sites

zelim ti puno sigurnih kilometara

ali nemoj previse da se ogledas u faru i rezervoaru :)

bez uvrede, ako si imao Triumph, probao Ducati, BMW... ovo je skok s rasnog konja na debelog mrzovoljnog magarca :)

I dalje imam Triumph, Venox je moj "za po gradu" motor :)

Od 0-80km/h nema ni govora o debelom i mrzovoljnom magarcu!

Max HP mu je na 10500 rpm, max torque na 8500 rpm, fina kombinacija relaksa i "sportskog" motora :)

Na 120 je druga prica, mada i tu u trecoj/cetvrtoj ume da zagrize.

Jedino ne znam jos cemu peta sluzi, mozda ako nekako stignem do 130?

Jurim obrtomer da mu namestim, pa cu bolje znati sta se i kad desava. :roll:

Ekstra sam zadovoljan, mada je jos uvek u "razradi" pa ne smem mnogo da ga akam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...