Jump to content


ima li medju forumašima BIKERA????


safet

Recommended Posts

@dcolak - ako nisi, a ukaze se prilika, probaj Adventure

Koja je marka adventure? :)

Od ADV-ova koje nisam probao, na listi su:

1. Yamaha Tenere 660 y 1200

2. Kawasaki Versys 1000

3. KTM 990 ...

Ah pa da, KTM 990 je Adventure, ne? ;)

Malo da se razbistri vreme pa ce da se odradi krug. :P

Link to comment
Share on other sites

Ma, sve je to isto, ne primećuje se nikakva razlika. Motor, Å¡asija, toÄkovi - svi imaju, zar ne? :cool:

Kao i u Hi-Fi/Hi-End, cena uopste ne mora da bude i najcesce nije srazmerna kvalitetu i/ili uzivanju pri koriscenju.

Najcesce ispadnu najzabavniji motori koji su daleko od toga da budu najskuplji.

Ducati Multistrada 1200s je bila uzasno razocarenje. Sve izgleada jeftino, motor vibrira kroz sediste pomera dupe, kontrolna tabla sjajno necitljiva, menjac kao od traktora (KLANG u prvu koji pomeri bubrege) itd itd.

BMW 1200GS - kao da se vozi ona igracka jaje koje ne moze da se obori, oseca se ekstra stabilno, ali opet, i totalno "odvojeno" od puta, bez ikakvog feelinga. Kazu da je to zbog unilevera... stogod...

Suzuki Vstrom 650 - fenomenalna masina, sjajan u krivinama, sjajan u gradu, sjajan na auto-putu. Sta mu fali? Malo bolji amortizeri i veci ground clearance.

Ako vam neko ponudi Multistradu i Vstrom, da birate, uzmite Vstrom a ostatak para potrosite na putovanja.

Itd itd... :)

Link to comment
Share on other sites

Meni su motori skroz O.K; zabavni su, samo imaju premalo toÄkova.

U jednoj svadbi sam upoznao (bivšeg) bajkera, nije imao ruku do ramena, valda nisu uspeli špahtlom da je pokupe... Malo crnog humora, znam da se ne bi naljutio. Uostalom, i moj ćale je bio bez ruke, samo on nije mogao da bira hoće li na front ili ne. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ajd malo oladite sa tim crnjacima...

a sto se tice Vstroma -super je - malo trosi - drasticno se manje kvari od 1000-ke al mi je nekako jeftin i tanak na prednjoj osovini - ili sam ipak navikao na Hondu.

Cena je DRASTICNO manja od Multistrade koji je ipak Italijan sa svim svojim vrlinama -Design i manama -sve ostalo...

Link to comment
Share on other sites

Bujodrag svratio pa otišao svojim poslom, a tebi se baš sviđa u ovoj temi, iako nemaš veze sa motorima?

Kako nemam veze - bez ukazivanja na oprez tema bi bila nekompletna, utoliko treba ceniti moj doprinos. InaÄe, nemam niÅ¡ta protiv motora, ne dajte se uznemiravati. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Na žalost ili na sreću, od sada ćemo morati tako - to je jedan od uslova EU.

Jes vala bas tako!

A, ionako ova tema spada u HI END ;-)

p.s.

Ja sam imao direktan sudar u sred Beograda ne mojom krivicom i preziveo - i sta, sad ne trebam da sebi priustim to zadovoljstvo koje ili osecas u sebi ili nisi brate za to.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...