Jump to content


ima li medju forumašima BIKERA????


safet

Recommended Posts

GPZ 900R je bio vrlo dobar motor, ali to je vec bio kraj 90-ih i tu se dalo vec svasta dobro kupiti. Probao sam tada mnogo motora od prijatelja, nekako mi zapelo za oko Yamaha 600 Thundercat, to je bilo vec pocetkom 2000-ih. Ali nakon kratke probe ponovo je dosao Kawasaki, nije da sam ih toliko volio ali eto...

Nije bio neki krik tehnologije ali taj motor se sa tolikom lakocom vozio...

ZZR 600

Kawasaki-ZZR-600-2002.jpg.ef9f56e79505ec32d8daba0e1083020e.jpg

Na zalost nakon nekoliko godina uzivanja sa ZZR om sam i dozivio tesku saobracajku sa totalnom stetom na motoru, procjena je bila blizu 7000€ stete na njemu pa je u takvom stanju i prodan.

U međuvremenu sam provozao mnogo motora ali niti jedan vise nisam zadrzao i kupio.

Link to comment
Share on other sites

Ja do avgusta prošle godine - bukvalno svaki dan na motoru. :) Nikad nijedan incident u saobraćaju. Oba puta u životu kad sam pao, bilo je na trkačkoj stazi. Vozio sam i kawu, ninja 1000 (2012), dala mi je potpuno drugu dimenziju staze.

 

Čoveče, vožnja motora... koji je to fantastičan osećaj! Uopšte me ne čudi što može da se pravi paralela sa hifi-em, kad pustiš nešto i izgubiš se u muzici koja te vozi do nezamislivih granica... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...