Jump to content


ima li medju forumašima BIKERA????


safet

Recommended Posts

Odjavljujem se sa teme! Prodao bajk :plakanje

 

Srce hoće ali telo ne može. Omatorilo se, oćoravilo. A nemam ni gde da vozim ni Å¡ta da vidim. Srbija je jedna velika deponija Ä‘ubreta, putevi su propali, saobraćaj je ruski rulet. Hvala lepo  :nono

 

Piaggio%20X7.jpg

 

Kupio mali kućni aparat - Piaggio X7 250, za po gradu  :facehearts

 

Roger and over  :wave2  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Peter,dobrodošao :wave2

Auu,MiloÅ¡e!?! Kakav radikalan potez...Meni se Äesto zgade iste stvari koje si naveo,ali baÅ¡ da odem u skuteraÅ¡e,to mi nekako neshvatljivo.

InaÄe sam odustao od prodaje KLE-a,samo ću montirati ovih dana otvoren top i uraditi sediÅ¡te kod Bobana u Zemunu.

Kad se sve uzme u obzir,za moje potrebe do daljneg,sasvim solidan moped.

Link to comment
Share on other sites

poneki put me tuga obuzme kad proÄitam da je biker morao prodati motor zbog ovog ili onog. sad kad možemo kupiti maÅ¡inu za sitne pare ne možeÅ¡ je voziti zbog cene goriva, loÅ¡ih puteva , moto-skupova gde je svugde isto deÅ¡avanje. ja kad sam prodao moju kawu GPX-750 sam skoro zaplakao.nemam uslova gde da je držim, registracija bila 2008 25.000  a posla se nema i eto tuge tako da saosećam sa MiloÅ¡-em. jedino mi je drago bilo Å¡to nisam divljao i za 5 god ni jedan incident dok danas vidim da mladi ginu  ko muve.MiloÅ¡e bar si se navozao kao ja i ostao Äitav hvala bogu :wave2

Link to comment
Share on other sites

Hvala Miloše,sedište je perfekcija!

 

Da, Boban ih radi savrÅ¡eno, a posebno je zabavno Å¡to dok ÄekaÅ¡ možeÅ¡ da razvuÄeÅ¡ njegov GSXR na pravcu iza lakat krivine prema Novom Sadu :ph34r:  

 

Novo sediÅ¡te bude daleko udobnije, ali najvažnije je to Å¡to suvozaÄica viÅ¡e ne klizi na tebe kada oÅ¡tro koÄiÅ¡ - ne pritiska te na rezervoar, pa tako ÄuvaÅ¡ j*** da ti duže traju  :)

Link to comment
Share on other sites

poneki put me tuga obuzme kad proÄitam da je biker morao prodati motor zbog ovog ili onog. sad kad možemo kupiti maÅ¡inu za sitne pare ne možeÅ¡ je voziti zbog cene goriva, loÅ¡ih puteva , moto-skupova gde je svugde isto deÅ¡avanje. ja kad sam prodao moju kawu GPX-750 sam skoro zaplakao.nemam uslova gde da je držim, registracija bila 2008 25.000  a posla se nema i eto tuge tako da saosećam sa MiloÅ¡-em. jedino mi je drago bilo Å¡to nisam divljao i za 5 god ni jedan incident dok danas vidim da mladi ginu  ko muve.MiloÅ¡e bar si se navozao kao ja i ostao Äitav hvala bogu 

 

Safete sjajno si ovo napisao :thumbsup2 

 

Meni su malo propala kolena i sinusi, pa mi je zaista vreme da preÄ‘em na skuter. Jako sam zadovoljan ovom Piaggio fritezom - 250 kubika veoma dobro poteže, a posebno mi se sviÄ‘a veliki vizir i Å¡titnik za noge. Veoma je zgodno i Å¡to viÅ¡e ne moramo da oblaÄimo svu onu skalameriju - dovoljne su nam dve džet kacige, koje staju ispod sediÅ¡ta!

 

Kacige.jpg

 

Naravno, uvek ćemo se sećati naših Kawa! Veliki pozdrav, uz jednu lepu fotku...

 

Kawasaki%20girls.jpg

 

:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Odluka da napustim ružni, prljavi i zli svet bajkera i prodam Kawasaki je bila teÅ¡ka (mislim da sam lakÅ¡e ostavio puÅ¡enje). Ali moramo da se menjamo da bi ostali isti, a promene neka budu u duhu vremena! Ovo je moj novi dvotoÄkaÅ¡...

 

Piaggio.jpg

 

...Å¡mekerski italijanski super-urbani, ultra-hipsterski, eko-frendli, pet-frendli, gej-frendli, vegan-only, adopt don't buy a pet, meat is murder, fur is slaughter, otresimo Slinu, freedom for Palestine, analog is new digital, 3 litra na 100 km skuter  :facehearts

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 10 months later...
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...