Jump to content


ima li medju forumašima BIKERA????


safet

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

PoÅ¡to ova kiÅ¡a nikada prestati neće, malo da skratimo vreme - veÄeras u 21 na B92:

 

Hell Ride

 

Hell_Ride_poster.jpg

 

Hell Ride is a 2008 American action film written and directed by Larry Bishop and starring Bishop, Michael Madsen, Dennis Hopper, Eric Balfour, Vinnie Jones, Leonor Varela and David Carradine. It was released under the "Quentin Tarantino Presents" banner. The film is a homage to the outlaw biker films of the sixties and seventies.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Cigota%20%281%29.jpg

 

Pentranje na vrh ÄŒigota, 1422 metra...

 

Cigota%20%282%29.jpg

 

Dobre Äizmice, aktivni veÅ¡, pa polako...

 

Cigota%20%283%29.jpg

 

Poćinje panika. Minus 5, ali feels like -20. Više ne vadim ruke iz rukavica. Pogled sa vrha slikaću na proleće. Brrr!

 

Cigota%20%284%29.jpg

 

Na povratku, restoran KrÄma u naselju Gajevi. Divan pogled, nije zadimljeno, imaju veliki izbor veggie klope  :)

 

Cigota%20%285%29.jpg

 

Doći ćemo opet, ali u majicama, na dva toÄka!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

HAIKU!

 

Anđeli pakla

 

Rovaše se k’o Maori,

piju pivo, k’o paori.

Cakle im se auspusi,

tutnje drumom k’o zli dusi.

 

Vežu brige pod kacige,

vozili bi sve do Rige.

 

Prosed perÄin, pri brzini,

jezdi vitez u krivini.

 

Al' kad dođe radni dan

raspline se slave san,

 

Äekaju ih viljuÅ¡kari, glodalice,

radne liste, dizalice…

 

Himna im je Ce eN Ce.

To bi za sad bilo sve.

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam morao ni da punim akumulator,juÄe i danas napravio nekoliko krugova po gradu,i montirao nove gume na KLE.

InaÄe,Pecass lepo si ovo sastavio :thumbsup2

NeÅ¡to me naÄeo crv da menjam motor,a nisam naÄisto sa samim sobom u kom pravcu bi gledao...

Merkam Yamahu TDM 850,to mi je omiljeni model još od kada se pojavio,ali me registracija za tu kubikažu malo odbija.

Ako neko ima neki predlog,slobodno neka padne komentar.

Neki parametri:

-udobnost

-povoljno održavanje

-potrošnja do 7 litara plafon

-snaga izmedju 70 i 90 konja

-elastiÄan motor,potezanje i pri nižim obrtajima

-cena max.2 500 evra

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam ! ja sam na primer imao kawasaki gpx-750r i nisam osetio put subotica - zagreb- rijeka- rovinj. potroÅ¡nja njihovog benzina oko 5lit. zatim sam imao i hondu cbx-750f ladja brate.subotica-djakovo-petrinja potroÅ¡nja oko 6 lit a udobnost samo takva. oba motora u svakoj situaciji viÅ¡e nego dobra a oba su bila oko 105Ks.to su bili motori za putovanje. ja i suvozaÄ +koferi i peglaj brate ... to bi i dan danas bio moj neki izbor. jesu bili 1989 godiÅ¡te oba ali doneti iz Å¡vajcarske od strane mog naj naj drugara sa baÅ¡ baÅ¡ malom kilometražom i u stanju kao novom.

post-10743-0-08606200-1393694594_thumb.j

post-10743-0-46088600-1393694707_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Hvala Safete na ukljuÄenju,i ja sam svojevremeno posedovao Kawasaki GPZ 900R i to je stvarno bila milina za vožnju,samo Å¡to mi je malo viÅ¡e troÅ¡io poÅ¡to karburatori nisu bili baÅ¡ uÅ¡telovani.Ta Honda CBX mi je bila deÄaÄki san i na tome se zavrÅ¡ilo :plakanje

Sada ima povoljnih modela Yamaha FZR 600 Thundercat,kažu ljudi da je fina maÅ¡ina,mene jedino brine pozicija sedenja,nekako mi deluje puno nagnuto ka guvernali,mada je zaÅ¡tita od vetra odliÄna.

Link to comment
Share on other sites

jeste marko baÅ¡ tako. Å¡vajcarci oba. ona yamaha thundercat je  novija ali je položaj dosta nagnut. ja sam visok 190 i težak nekih 95kg i nije mi smetao stomak pro vožnji ako me shvaćaÅ¡ o kojem položaju priÄam. mada su ova dva bila sport-touring motori.nisam probao ali sam i na jednom i drugom sa 120km/h pustio ruke i nije ni zatreso ni milimetar mada sa kawom na 140 plovi kao ladja!

ovaj mi je bio poÄetniÄki he he

 

post-10743-0-83017200-1393866175_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...