Jump to content


ima li medju forumašima BIKERA????


safet

Recommended Posts

Medvedev HI FI a Putin!!!!

post-10783-0-01363600-1301067430_thumb.j

post-10783-0-64015800-1301067447_thumb.j

BEOGRAD - Sastanak ruskog premijera Vladimira Putina sa bajkerima iz niÅ¡kog kluba “Night wolves†(“Noćni vukoviâ€) i dolazak na stadion Marakana mogli bi da zasene i veoma važne ekonomske i politiÄke poruke koji ova poseta ima za Beograd, poÄev od garancije da će gasovod “Južni tok†sigurno biti sagraÄ‘en do 2015. godine, pa do najave novih ruskih investicija u Srbiju.

NiÅ¡ki “Noćni vukovi†su ogranak istoimenog moskovskog motoristiÄkog kluba, a njihov susret sa Putinom organizovan je na zahtev ruskog premijera. InaÄe, Putin i predsednik niÅ¡kog kluba Goran Jovanović, upoznali su se proÅ¡le godine na bajkerskoj feÅ¡ti u Sevastopolju, a Goran je, kao ratni veteran koji je u Vukovaru izgubio nogu, impresionirao Putina Äinjenicom da je, iako invalid, preÅ¡ao hiljade kilometara do Sevastopolja.

- Za Putina mogu da kažem da je kao mi, voli motorciklizam, patriotizam i pravoslavlje - kaže za “Blic†Goran Jovanović, o kome je ruski premijer za Novu godinu govorio i na ruskoj tv.

Kako “Blic†saznaje bajkeri će se sa premijerom Rusije sresti ispred VIP salona Crvene zvezde, na Marakani, danas, nakon zvaniÄnog dela sastanaka, a pre poÄetka utikamice podmlatka ruskog â€Zenita†i “Crvene zvezde†...

TTOLKO... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Kolege Marko & Chemer,

Da li idete na duže ture? Pitam zato što su mašine kao stvorene za to, a ne za bezvezno divljanje od ćoška, preko semafora, do najbližeg kafića.

Ako putujete napišite gde, šta, kako, s kim ...

:thumbsup2

Evo me posle duzeg vremena ali sam leti slabo aktivan za kompom. Uglavnom sam van kuce.

Evo bas sam ovog leta bio na baj jednoj ozbiljnoj turi. Islo je nas 6 na turu od preko 3000km obisli smo celu Italiju Otisli preko CG na trajekt Bar-Bari i odatle krenuli severno i obisli dosta gradova i sela i napravili oko 3500km ako nekoga zanima mogu detaljnije da napisem i postavim neke slike.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Evo ga moj - Kawasaki ER-6...

Kawa.jpg

Isterao ga danas prvi put od proÅ¡le jeseni, bio sa devojkom na ribljoj Äorbi na DebeljaÄkom jezeru. U povratku nas ubila vrućina, i zarekli smo se: ove godine kupujemo bele kacige umesto ovih crnih, makar ne ostalo para za nijednu 180g ploÄu u Lejli!

Slike su sa prošlogodišnje ture BG - Budva - Dubrovnik, pod sloganom "Kawom na kavu"...

Sveti%20Stefan.jpg

Dubrovnik.jpg

Polismen.jpg

Trajekt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Alal vera - na putesestviju a sto se Belih kaciga tice si potpuno u pravu!

Preporuka za odnos cena kvalitet Scorpion i nesto jeftiniji Caberg - mada kvalitet Shoi-a,Arai-a i Shuberta je ...al preskupo!!!

Meni su ove nove generacije Nolana totalno neudobne.

Link to comment
Share on other sites

Preporuka za odnos cena kvalitet Scorpion i nesto jeftiniji Caberg - mada kvalitet Shoi-a,Arai-a i Shuberta je ...al preskupo!!!

U pravu si sve, ali dve nove kacige - pa to je troÅ¡ak od min. 300 evra. I to neplaniran! Palo mi na pamet... zaÅ¡to ne bih naÅ¡e stare kacige (Probiker, nisu prestižne ali su razgažene, flip-up su i sasvim OK) dao onim likovima Å¡to streÄuju foliju po kolima? Verovatno postoji i bela folija? Raspitaću se posle praznika...

Link to comment
Share on other sites

Ofarbaj te sto imas?

Ne znam da li može - to je onaj mat gumirani finiš, videću.

Da ne pomislite da sam cicija - ogromno para sam sprcao u motor ovog meseca, strah me da saberem: obe nove Pirelli Diablo, SBS sinter ploÄice, ulja, registracija... uf.

Link to comment
Share on other sites

Uh-uh,ala je Triumph,a i te staze su prava mera :facehearts

Svim kolegama audio-bajkerima srećna nova sezona,puno bezbrižnih kilometara i lepih predela.

Krivine su fenomenalne :)

Slike sa snegom su od pre dva dana.

Otisao gore, jeo u restoranu, krenuo nazad, naleteo na led (na ravnom) i WUF, odlete motor na jednu stranu, ja na drugu :D

522169_10150712690956229_679146228_9428427_924113623_n.jpg

538808_10150712690176229_679146228_9428426_48307437_n.jpg

542090_10150712615366229_679146228_9427993_1359525835_n.jpg

Prvo sto sam pomislio kad sam udario o pod je bilo "au ala je tvrda zemlja, mora da sam visoko sedeo," pa je onda krenulo klizanje za motorom, dok nismo obojica stali. :D

Otrcao sutradan u servis, sredise ga, sve ko novo.

Samo sam ostavio izgreban stitnik za ruku, cisto da me podseti sta moze da se desi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...