Jump to content


ima li medju forumašima BIKERA????


safet

Recommended Posts

Kao dvanaestogodišnjak sam u Velenju pao sa posuđenog APN-ejca.

Tada sam vozio motocikel prvi put, zadnji put i nikad više. :cheers

Ni kao suvozaÄ.

Volim Moto-susrete. Bio na nekoliko njih. Koji su to "derneci". Nema boljih!

Samo im razglasi nisu neka HiFa. Bolje zvuÄi cvilenje guma. Miris isto.

Safete, sjetio si me na Divlje jagode i pjesmu "Motori"

Al Äu da je "odvalim" kad poslije posla doÄ‘em kuÄi. Soimenjak mi dobro peva. :oops:

Link to comment
Share on other sites

:cheers

Focus Raven, Shimano XT full, Magura hidraulika kocnice, Hutchinson gume, Richey Comp felne, viljuska Magura Quake i jos mnogo toga.

Jao to je sprava za one mangupe što se odvezu do najbližeg kafića, posedaju tako u punoj borbenoj opremi i ceo dan balavande o biciklaškom hardware-u, a od vožnje ništa. :oops: To nije bike to je eksponat!

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAHA,

Focus Raven, Shimano XT full, Magura hidraulika kocnice, Hutchinson gume, Richey Comp felne, viljuska Magura Quake i jos mnogo toga.

To je BIKE :)

Da vidimo ciji je :cheers:oops::P:):)

:)

Ja sem Raleigh imam Wichitu mountain sa Altus C20 ali me sramota reci u poredjenju sa Raleigh. Prijatelj ima neki full suspension karbonac sa felnom u kojoj je i bluetooth i XT. Posto je Sombor ravan volim City bike bez spoljnog menjaca kao u touringu jer ne smena ravnicarsska prasina

Link to comment
Share on other sites

:P

Jao to je sprava za one mangupe što se odvezu do najbližeg kafića, posedaju tako u punoj borbenoj opremi i ceo dan balavande o biciklaškom hardware-u, a od vožnje ništa. :cheers To nije bike to je eksponat!

Ha, ljubomora je li. Ma da stanemo mi na crtu pa niz Kosutnjak, ali kroz sumu do Hajducke cesme. :oops::)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...