Jump to content


Ispravlja�ka jedinica za Pass poja�ala


stein

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Uz sve one verzije desi se previd, lepo sam rekao da se gleda :bounce

Trebalo je da se u startu definišu blokovi i sve bi bilo ok ali bi tek to verovatno oteralo temu u nedogled.

U vezi greÄeva, isprepada me, znam da je sve ispravno oko footprinta. Ako ona rupa za Å¡rafljenje nije baÅ¡ po sred greca, ubaciti zavrtanj pre lemljenja i nema problema...

Link to comment
Share on other sites

Sticajem okolnosti, nisam bio u mogućnosti da poÅ¡aljem ploÄice do sada. Sinoć sam sve joÅ¡ jednom proverio, prebrojao, zapakovao, adresirao i spremio u torbu sa kojom idem do poÅ¡te. Ako me ne izbace, poÅ¡iljke će biti isporuÄivane u ponedeljak.

Moram da dodam komentar vozan za V.1. izvedbu i grec pozicije, ako se kontakti grecova provuku kroz rupe na ploÄicama, moguće je kroz rupu na pcb-u i na grecu provući burgiju 3mm i tako bar obeležiti mesto rupe koju treba probuÅ¡iti na kutiji.

Na verziji 4 se grecove uÅ¡ice ne provlaÄe kroz ploÄicu pa pretpostavljam da ćete se snaći.

Ja sam prelomio i kupio dva trafoa od Trafka, na sajtu ima konfigurator u flešu, može se uneti svaki potreban podatak. Primera radi, moji su trafoi sa 230V primarom, 4 nezavisna navojka od 18VAC 5.6A svaki, slepi navojak...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...