Jump to content


Grupna nabavka TDK kaseta


palamudin

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Molim br racuna na PM da mogu u cetvrtak prebaciti novac.

Ako nesto znaci, mogu se odreci potrebnog broja komada pa da svi dobijemo priblizno koliko je ko trazio a da niko ne izduva za kasetice, skine se nekom dve, neko tri, nekom cetiri i svi zadovoljni i svi zaj%$ani :cheers

Nije mi frka, molim samo da mi blagovremeno javite slazete li se da znam na cemu sam.

pozdrav

Sandro

Link to comment
Share on other sites

jako lepo od vas... ali mislim da nema potrebe da se lishavamo kaseta... nisu to jedine hromke... ima neshto onih DJ-CD hrom i josh par razlichitih tako da cjemo napabirchiti sve shto treba....

jedina bitna stavka je sledecja... ako se u toku sutrashnjeg (i rano preksutra igra ulogu) dana uplati profaktura donose mi na noge u sred grada neophodne kasete.... ako je kasnije nishta strashno oticji cju ja do tamo sa kolima i pogledati situvaciju...

u to ime evo i mog rachuna ovako javno pa uplacjujte ko kako stigne....

Jakov Jerkovic

265-0000000628136-18

i to je rajfajzen banka i tacan je broj..... :cheers (to za sve one koji prate i temu gb nauka 900... :oops: )

Uzdravlje drage kolege.....

Link to comment
Share on other sites

jako lepo od vas... ali mislim da nema potrebe da se lishavamo kaseta... nisu to jedine hromke... ima neshto onih DJ-CD hrom i josh par razlichitih tako da cjemo napabirchiti sve shto treba....

jedina bitna stavka je sledecja... ako se u toku sutrashnjeg (i rano preksutra igra ulogu) dana uplati profaktura donose mi na noge u sred grada neophodne kasete.... ako je kasnije nishta strashno oticji cju ja do tamo sa kolima i pogledati situvaciju...

u to ime evo i mog rachuna ovako javno pa uplacjujte ko kako stigne....

Jakov Jerkovic

265-0000000628136-18

i to je rajfajzen banka i tacan je broj..... :cheers (to za sve one koji prate i temu gb nauka 900... :oops: )

Uzdravlje drage kolege.....

Link to comment
Share on other sites

Izvinjenje svima zbog odugovlačenja - imao sam vanrednu situaciju na poslu pa nisam stigao u banku, a u pošti nisu hteli da prime uplatu pod izgovorom da je nesigurno jer "sistem neće prepoznati korisnika, pa se može desiti da uplata ne prođe". Uplaćujem sutra ranom zorom, da ne bi opet bilo "vanredne situacije" u sitne sate...

:oops:

Link to comment
Share on other sites

Samo da napomenem:

ako kasete nameravate da kupite tamo gde ja mislim da hocete, onda samo da vam kazem jednu lepu vest:

Mislim da imam jedno sezdeset komada istih (neotpakovanih) pa sam ih pre dva dana probao na Dragonu, RX505 i Teac-u Z6000. Kasete su odlicne, bias mora da se poveca jedno pet-deset posto u odnosu na Sony UX-S. Inace, fabricki stampani bar kod na pakovanju za deset komada oznacava zemlju porekla Japan.

Pa nek vam je sa srecom :cheers.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...