Jump to content


Grupna nabavka TDK kaseta


palamudin

Recommended Posts

Daklem... za sve zastarele, nostalgicne ili samo ljubitelje kaseta hteo bih da skupim josh istomisljenika i uzmemo pomenutu kasetu na neku vecju kolichinu..

Cena je 90dindzi po komadu za sax 100 i u beogradu je.. pomenutih kaseta ima josh 300 komada s' tim shto ima josh neshto hrom (metalki nema... nemojte ni da pitate)

DJ i tako neke... po navodima prijatelja koji je testirao sve sto imaj u sax100 se najbolje pokazala... stara nabavka je i dobro je lagerovana tako da ne bi trebalo da je ostarila loshe ...

Nadam se da cje ovj GB naicji na dobar odziv.... uzdravlje... :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Ja sam veoma raspolozen za nabavku SAX-100, ako kazes da su zaista dobre i dobro uskladistene, sto bi se reklo: "iz dobre berbe"! Uzeo bih jedno 10-15 komada, mozda i vise. Javi kako cemo da se organizujemo, posto do sada nisam imao slicnih iskustava sa grupnim nabavkama.

BTW, sto ti ne radi web sajt koji imas naveden ovde na forumu, anuksworld, zar ne? Probao sam sa IE i Firefox-om.

Pozdrav od A.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam, ustvari, pazario poslednje MA kasete u Antici (6 komada), negde pred letovanje, krajem maja ili pocetkom juna. Ostala je bila samo jedna sa ostecenim celofanom, pa mi je dama u radnji rekla da je, za svaki slucaj, ne uzimam. Secam se da su bile po 130 dinara/komad.

Link to comment
Share on other sites

Ajde da se dogovorimo ovako.... sutra neka neko ko je iz beograda a zna znanje o kasetama pozove i raspita se sta je josh ostalo na lageru... s' obzirom da je meni bash deficitarno ja bih sigurno uzeo 30-50 komada u startu.... sa-x 100 mozda jeste tanja traka (to ni ja nevolem) ali je josh uvek ime koje garantuje kvalitet...

daklem da rezimiram i da ne davim ja bih se stavio na spisak za pocetak sa 30 komada a vi se nadovezhite... ima josh hrom modela ali sa-x je cujno najbolji (sem sto je tanja traka.... ) mozhda bi u kombinaciju ushla dj chrom ili neshto trecje...

Ako je vintage cassetes validan sajt za informaciju ove sa-x 100 kasete su 1993-94 batch (uh sto bih posedovao one od 46min..... jooooj)

image2133.jpg

Kao alternativu imamo dj2 chrome samo ne znam kolko minuta

http://vintagecassettes.com/tdk/tdk_files/Page7753.htm' rel="external nofollow">

Link to comment
Share on other sites

zamolio bih vas radi preglednosti i lakocje dodavanja ostalih clanova da postujete standardnu proceduru dodavanja u spisak.. hvala...

Dodatno objashnjenje ... trenutni spisak je za SA-X 100 ako bilo ko od chlanova zheli drugu kasetu neka dopishe pored imena model za koji je zainteresovan

Josh jednom molim gospodu ( zoranabg, scepana ili bilo kog istaknutog kasetasha da pozove antiku u zemunu i raspita se o ponudi hrom kaseta ne bi li korigovali listu i modele kaseta koje bi narucili...)

@sandroNS 30kom

@palamudin 30kom

@ScepanBG 20kom

@Andreoti 10kom

@Andrija 20kom

@Che Guevara 10 komada

@Srele 10-15

(ako sam nekog propustio molim vas dodajte se samostalno)

Uzdravlje...

Link to comment
Share on other sites

Ризик се накнадно плаћа, дођеш ми 1 касету, и онда немаш разлога за бригу :D:cheers .

:D зеоН_Ридер

:D

Pušten Kristijan... Dobro, onda neka bude 21 kom. :D

Link to comment
Share on other sites

Е ако је тако, одричем Ñе те каÑете нек је ђаво ноÑи :D

Значи Човек 20 комада!

:cheers зеоÐ_Ридер

Link to comment
Share on other sites

neka... dobijesh jednu kasetu za minuli rad i boracke zasluge :cheers

khm... nastavljajte listu ..... samo se dodavajte.. nemojte svaki put da ja pishem listu i nalupavam postove .. sramota ljudi :D

@sandroNS 30kom

@palamudin 30kom

@ScepanBG 30kom

@Andreoti 10kom

@Andrija 20kom

@Che Guevara 10 komada

@Srele 20komada

@Chovek 20 kom.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...