Jump to content


Grupna kupovina hladnjaka


viktor1986

Recommended Posts

Evo, otvorio sam temu za GB hladnjaka! :wave2

Imamo 4opcije za sada, kupovina iz Hrvatske,Microdis,ITC i Vremeplov.Mada,mozemo poslati zahtev svim jacim firmama iz Srbije pa videti.Dakle, fisher SK56 100mm SA, sk501 100mm SA su skoro identicni s'tim sto je SK501 za nijansu laksi i jeftiniji.Pado hladnjak iz vremeplova je odprilike istih dimenzija kao i fisher s'tim sto je "meso" 9mm.Sto se mene tice bilo koji od ova tri profila odgovaraju jer imaju priblizno isti Rth i zamisljeni su da se postave kao bocne strane.Da li je i ostalima svejedno koji ce od ova tri hladnjaka kupiti,mada moram napisati da mi vise odgovara da bude SK501 ili pado?

Treba se prijavljivati i napisati koliko komada vam treba pa kada se skupi dovoljno hladnjaka onda mozemo poslati mejlom upit za cene koje cemo ovde objaviti i odabrati najjeftiniju ponudu.

Zatim treba videti sta cemo ako neko bas zapne za SK56 a vecina je za neki od druga dva i obrnuto.Ako se slozimo svi i odgovara nam cena onda ce uslediti prikupljanje novca i naravno uplata.

viktor1986 - 2komada

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja bih da malko aktiviram ovu temu.....

S'obzirom da cju ja sam raditi tri f5-ice a verovatno cje i josh ljudi pristupiti izgradnji ovog pojacala mogli bi da se organizujemo u neki GB vecjih AL profila koje bi mogli secji (za one manje zahtevne drugare) ili koristiti u komadu za ove alave zveri zheljne ladovine.....

Link to comment
Share on other sites

Ja sam trazio za sebe nesto i evo da podelim informaciju.Ovo je odgovor od ITC-a

Poštovani gospodine Brađan,

evo ponude za FISCHER rashladne uređaje:

SK 479 75 SA 3138,80 RSD

SK 479 100 SA 4047,40 RSD

SK 501 100 SA 2380,00 RSD

Cena je sa PDV-om i po komadu.

Molim Vas da mi potvrdite Å¡to pre kako bi rezervisao koliÄine. Trenutno dobavljaÄ ima sve na lageru pa bi rok isporuke bio 2-3 nedelje.

S poštovanjem,

Ja se nesto razmisljam da li da uzmem jedan SK479 75SA(400mm*40mm) i stavim ga u kutiju ili da uzmem dva SK501 100SA i stavim kao bocne strane...

Link to comment
Share on other sites

mala napomena tog teksta

"Molim Vas da mi potvrdite Å¡to pre kako bi rezervisao koliÄine. Trenutno dobavljaÄ ima sve na lageru..."

1) potvrda i rezervisanje je uzrokovalo mnoge gluposti ovde.

2) ITC je dobavljac. kakav dobavljac dobavljaca??? koji dobavljac ima lager????

razmisli malko.

Link to comment
Share on other sites

mala napomena tog teksta

"Molim Vas da mi potvrdite Å¡to pre kako bi rezervisao koliÄine. Trenutno dobavljaÄ ima sve na lageru..."

1) potvrda i rezervisanje je uzrokovalo mnoge gluposti ovde.

2) ITC je dobavljac. kakav dobavljac dobavljaca??? koji dobavljac ima lager????

razmisli malko.

Link to comment
Share on other sites

to kako je BokiTokiVoki proÅ¡ao ne mora da bude pravilo ali ako se ponovi ili se ponovilo i drugima (nevezano od vrste robe), vuÄe ka ignorisanju tog kanala. isto važi i u kontri, ako si proÅ¡ao dobro jedared, proveri dal je i drugi put isti sluÄaj.

upadaÅ¡ u iste greÅ¡ke kao i mnogi, Å¡ta je tebe briga jel cena ista kao i u Cro ili ne. do nas postoje troÅ¡kovi koju mogu biti manji ili veći u zavisnosti od naÄina dobave. napravi pitalicu na naprimer 10 komada SKxxx , željenog finiÅ¡a i potrudi se da dobijeÅ¡ i Å¡to viÅ¡e odgovora pa procenjuj. nije ladnjak jogurt pa da se pokvari pa da moraÅ¡ da padneÅ¡ sa nogu da se Å¡to pre dovuÄe. svako ima svoje uslove i raÄunice.

ne zaboravi naravno da su ladnjaci malo veća i teža stavka (pa puta 10 ili 50 ili 100)

Link to comment
Share on other sites

to kako je BokiTokiVoki proÅ¡ao ne mora da bude pravilo ali ako se ponovi ili se ponovilo i drugima (nevezano od vrste robe), vuÄe ka ignorisanju tog kanala. isto važi i u kontri, ako si proÅ¡ao dobro jedared, proveri dal je i drugi put isti sluÄaj.

upadaÅ¡ u iste greÅ¡ke kao i mnogi, Å¡ta je tebe briga jel cena ista kao i u Cro ili ne. do nas postoje troÅ¡kovi koju mogu biti manji ili veći u zavisnosti od naÄina dobave. napravi pitalicu na naprimer 10 komada SKxxx , željenog finiÅ¡a i potrudi se da dobijeÅ¡ i Å¡to viÅ¡e odgovora pa procenjuj. nije ladnjak jogurt pa da se pokvari pa da moraÅ¡ da padneÅ¡ sa nogu da se Å¡to pre dovuÄe. svako ima svoje uslove i raÄunice.

ne zaboravi naravno da su ladnjaci malo veća i teža stavka (pa puta 10 ili 50 ili 100)

Link to comment
Share on other sites

Sada i ti, sto ne kazes odmah da trazim nekog?! :wave2 No nebitno, videcu sa ove dve firme da odradim kupovinu jer je cena skroz OK.Sutra ocekujem i cenu od microdis-a pa cu obaviti nadam se kupovinu.Iskreno receno dojadilo mi vise da se raspitujem za hladnjake, te ovo te ono.Ovo mi je dobra cena i necu vise da se petljam.

Hvala na informaciji da mikroprinc moze da poruci.Pitacu jednog dana Milana da vidim kako se cene krecu... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poslao sam upit u mikroprinc i dobio odgovor u vezi PADA hladnjaka.Cena za 8111 iznosi oko 3050dinara komad a rok isporuke 6 nedelja.Fischer je jeftiniji u ITC-u tako da od njih next week porucujem.

Samo se pitam sta je sa ljudima koji su drugoj temi pisali da hoce da kupuju hladnjake a sada ih nema... :cheers

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...