Jump to content


Musical Fidelity A1 CD Pro kao transport


pooya

Recommended Posts

U prilici sam da kupim Musical Fidelity A1 CD Pro star oko 6 nedelja za nekih 870€. Buduci da koristi Philips CD Pro 2 transport otuda i ideja da ga koristim kao CD transport. Jedini "nedostatak" koji sam odmah zapazio je nepostojanje AES/EBU izlaza. Kolko je to zaista vazno kad radi ako transport povezan na Lyngdorf TDAI2200 ne znam.

Voleo bi da cujem vasa misljenja o ovome cenjeni forumasi. Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Mozda je kasno za moj odgovor zbog situacije sa TDA ali mozda pomogne.

Na znam zasto se ne skoncentrises na neki od Philips-a sa boljim CDM transportima i tu zavrsis ceo posao. Evo i zasto : odokativno 70 % svih proizvodjaca prave CD plejere bazirane na Sony ili Philips tehnologiji ( bilo nekad , pre 10 - 20 G) u vreme kada su se ovi uredjaji pravili kako bog zapoveda. Anubis je vec predlozio CD 160 ( mislim) sa kvalitetnim transportom i ako ti ne smeta da imas znj marku u sistemu , genijalno resenje - kosta deseti deo od ovog svega sto si naveo a zavrsava posao. Pogledaj samo cenu Marantza i Philips-a koji maltene koriste istovetne ploce i delove i njihove cene u oglasima - za prepakovani Philips si 2-3 vise para dao a u principu ispod haube velike razlike nema- samo pise Marantz.

Jos jedna opcija

http://www.diy-high-end.com/' rel="external nofollow">

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...