Jump to content


Novi clan dacha87


pooya

Recommended Posts

Evo moje prepiske preko PM-a sa jednim novim clanom:

dacha87:

Treba mi za pojacalo kenwood ka990-SD neznam ni sam kako da objasnim. unutra ima neka 2 velika kruga {kondenzator} i pise na njemu 5,600 mic farada. a pored je neko izvadio jos dva , vidi se da su tu bila. e kako bih ja znao gde to da nabavim

pooya:

Postavi temu/pitanje javno na forumu. To sto ti treba moze sa naci bez problema u Beogradu a buduci da sam ja iz Nemacke ne mogu ti pomoci oko nabavke istih u BG-u.

Veoma je lepo da komunikaciju sa nekim pocnes sa "zdravo" ili "dobar dan" kao i da se predstavis imenom jer clanovi foruma su i ljudi koji bi prema svojim godinama u najmanju ruku mogli da ti budu roditelji.

Pozdrav,

Aleksandar

dacha87:

mene neinteresuje nista vise nego to ako moze da se sazna a ne imena i godine. tako da ako nista neznas nisi trebao ni to slati

Ovakav Boogie-Woogie bezobrazluk zaista ne treba da ni u jednom obliku bude prisutan nigde pa ni na ovom forumu. Ne radi se o tome da je meni pala kruna sa glave vec da osobe poput ove sa gore prikazanim ulicnim vaspitanjem i velikom drskoscu nije mesto medju medju nama i ovde nemaju sta da traze. A moderatori/administratori neka vide sta im je ciniti.

Link to comment
Share on other sites

Nisam uspeo da nadjem opciju za prijavljivanje PM-a kao sto to ima u postovima . . .

Naravno da je nema, jer bi to znacilo da ja kao admin mogu da vidim te poruke.

Sto se tice momentalnog banovanja, njega za sada nece biti. Uvek cemo prvo raditi warning, osim ako je neki klasican spamer.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...