Jump to content


Ponovo Lapp 110 strujni kabl


lukaluka

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Pozdrav svima još jednom.

Drage kolege kabl je konaÄno stigao!

Odmah danas poÄinjem seÄenje kabla i pripremu za isporuku. Ovim se posebno obraćam kolegama iz Beograda jer sam sutra tu. Trebalo bi da stignem u BG izmeÄ‘u 1 i 2 ali se nažalost ne mogu dugo zadržati. Molio bih nekog da preuzme podelu kabla onima sa kojima se ne sretnem. Za Novi Sad i ostale gradove ću se ja pobrinuti, jedino bih ovo molio. Bilo bi super da izbegnemo brze i skupe poÅ¡te jer smo onda potpuno uzalud pravili grupnu kupovinu.

Luka

post-3719-128510794573_thumb.jpg

post-3719-128510794573_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne znam ni sam taÄno gde treba da idem ali mi je plan da budem u centru izmeÄ‘u 2 i 3, kasnije ili pre toga trebalo bi da odem do neke Å¡tamparije a adresu ću saznati tek kasnije.

Nadam se da to vreme odgovara a ukoliko neko želi da preuzme kabl za ostale - malo upozorenje, kabl je popriliÄno težak i kabast tako da nije baÅ¡ za nosanje po autobusu.

Link to comment
Share on other sites

Ja bas ne shvatih ko ce meni poslati al nema veze. Sto se slanja tice preporucujem AKS Sabac, ljudi su jako profesionalni. Uzgred, mogu li da zamolim onog ko meni salje kabal da mi kupi i dve IEC uticnice i posalje sa kablom. Placam po prijemu cenu koju napise a oni njemu pare.

Link to comment
Share on other sites

OK, ja da ponovim: Imam JAKO puno posla sledecih par nedelja i stvarno nemam vremena da pomognem forumasima.... sumnjam da cu stici i uticnice sebi da kupim.

Ako imas vremena, Luka, secni mi to moje i javi mi kad dolazis, uzecu taxi i skoknucu da pokupim. Ako nemas, daj kome vec dajes, pa cu se juriti sa njim.

Ako mozes da se vidis samnom, samo potvrdi, pa cu ti poslati moj mobilni na pp.

Link to comment
Share on other sites

@nkrgovic: ja ću imati vremena da se nadjemo, a ako sluÄajno ne uspemo da se sretnemo kabl će biti kod DJ.NIK-a koji se prijavio da razdeli kablove kome bude trebalo. U svakom sluÄaju reÅ¡ićemo. Ja ću sutra znati kada dolazim u BG pa ćemo se dogovoriti.

Link to comment
Share on other sites

Nažalost put u Beograd se ponovo odlaže. Otac mi se juÄe dobro orazboleo pa uopÅ¡te ne veruje da ćemo ići ove nedelje, ali to joÅ¡ nije sigurno. Ja svakako dolazim U subotu u Beograd na One Hifi prezentaciju i po svemu sudeći ću biti skoro ceo dan tu. Ne bih da idem za BG dvaput u par dana bez preke potrebe, a ukoliko bude moguće ja ću doći u Äetvrtak ili petak ali eto kažem najverovatnije tek sledeće nedelje. U svakom sluÄaju ostaje subota, nadam se da to nije mnogo daleko.

Ukoliko neko iz Beograda dolazi za Novi Sad možda bi mogao da pokupi kabl i da donese, ali ako nije žurba jednostavnije će biti da ja podelim u subotu svima kablove.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...