Jump to content


Ponovo Lapp 110 strujni kabl


lukaluka

Recommended Posts

Dobro, bice javljeno.

@lukaluka 6m

@tuturutu 4m

@deyan 5m

@popay 3m

@vlajind 5m

@nkrgovic 6m

@CarAca 5m

@Ozzy 3m

@palamudin 5m

@pirate 3m

@chakija 6m

@ZoranBG 10m

Å to je ukupno 61 metar, prijave će se primati joÅ¡ sutra, pa u u utorak naruÄujemo, važi?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Eto onda je to to.

Evo finalnog spiska:

@lukaluka 6m

@tuturutu 4m

@deyan 5m

@popay 3m

@vlajind 5m

@nkrgovic 6m

@CarAca 5m

@Ozzy 3m

@palamudin 5m

@pirate 3m

@chakija 6m

@ZoranBG 10m

@jel 3m

@SRELE 30m

@DJ.NIK 6m

______________

ukupno 100 metara

Ja ću se dogovoriti sa Sreletom oko naruÄivanja, pa kad stigne seckamo i Å¡aljemo.

Srele je rekao da deo kabla može ići direktno za BG, mada mene realno ne mrzi da skoknem do BG kolima, imam u narednom periodu potrebe da idem, pa da se ne plaća poštarina bez potrebe.

Obavestiću kako stvari budu napredovale.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Eto ja taman pokušao da obradujem, kad ono.

Nažalost, mali problemi, no rešiće se :klanjanje

Prvo zbog rasta evra cena kabla po metru je 435 din, što nije mnogo više ali je ipak više.

I drugo postoji ipak rupa od 30 metara, tako da ćemo ostaviti prijavljivanje otvoreno još neko vreme.

Izvinjavam se za prethodni entuzijastiÄni post.

Link to comment
Share on other sites

Evo finalnog spiska:

@lukaluka 6m

tuturutu 4m

deyan 5m

popay 3m

vlajind 5m

nkrgovic 6m

CarAca 5m

Ozzy 3m

palamudin 5m

pirate 3m

chakija 6m

ZoranBG 10m

jel 3m

Srele 30m

DJ.NIK 6m

Fibank 3m

Nadam se da nisam nesto ubrljao...dodao sam sebe na poslednji spisak koji sam nasao.

Link to comment
Share on other sites

Nisi preterano ubrljao.

Edituj post i izbaci Sreleta, jer je odustao od 30m. :listen

:)

U stvari, neka ja ću.

Ispravka liste:

@lukaluka 6m

tuturutu 4m

deyan 5m

popay 3m

vlajind 5m

nkrgovic 6m

CarAca 5m

Ozzy 3m

palamudin 5m

pirate 3m

chakija 6m

ZoranBG 10m

jel 3m

DJ.NIK 6m

Fibank 3m

Link to comment
Share on other sites

Ja joÅ¡ ranije nabavio sa ebay-a, izaÅ¡lo me oko 6,5 dolara po komadu ali zahvaljujući prijatelju iz Filadelfije (taÄnije izaÅ¡lo je njega ja sam ih dobio na poklon) :listen

A imaÅ¡ i wattgate WG 320i za nekih 18 eura, mislim da je Oyaide malo joÅ¡ skuplji, i ima Äini mi se u Kanibalu joÅ¡ nekih.

post-3719-128510753373_thumb.jpg

post-3719-128510753373_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja još ranije nabavio sa ebay-a, izašlo me oko 6,5 dolara po komadu ali zahvaljujući prijatelju iz Filadelfije (tačnije izašlo je njega ja sam ih dobio na poklon)

Sta je to? Ne prepoznajem sa slike :listen

A imaš i wattgate WG 320i za nekih 18 eura, mislim da je Oyaide malo još skuplji, i ima čini mi se u Kanibalu još nekih.

Gde ima wattgate i kakav je u odnosu na Oyaide? Zna li neko sta konkretno ima u Kanibalu, i koliko je dobro? Sajt je malo nejasan, nema cena, a jednio sto ima ime je taj Neotech - nemam pojma kakav je.

Ja nemam nameru da menjam strujne na Hi-Fi-u, drzim se proizvodjaceve preporuke da korisitm onaj koji je dosao uz pojacalo, a isto ce i za CD, kad skupim pare za njega. Jedino mi, zapravo treba od razvodnika do zidne uticnice.... fakticki, samo jedan kabl.

Razmislicu da li cu da pravim svoj razvodnik, ili da jednostavnom uzmem po preporuci Pointe. Dobio sam ga na pozajmicu i sjajno radi, pa ga mozda i zadrzim - ali sam imao strasne pretumbacije sa kraktim IEC kablom i produznima koje moram da koristim da bi razvodnik isao direktno u zid, a i sadasnji IEC kabl (Sun-ov serverski, nije los ali nije ni padanje u nesvest) bi zamenio boljim. Zato i uzimam Lapp.

Link to comment
Share on other sites

Ovi moji konektori su no name kopija (ne znam tacno kojih konektora), a wattgate imaÅ¡ u BM-u i trebalo bi da je solidan. Samo obavezno obrati pažnju prilikom kupovine konektora, jer je Lapp kabl poprilicno debeo i u obiÄne konektore ne može da uÄ‘e. Debljina kabla je oko 11mm.

Link to comment
Share on other sites

Moze li se znati za koji je tacno LAPP 110 kabl organizovan ovaj GB ? Izvinjavam se ako mi je promaklo,al` ne videh cak ni koja kvadratura kabla je u pitanju ; da li je u pitanju ÖLFLEX® CLASSIC 110 CY 3G2.5, part# 1135403 sa ovog linka ?

http://www1.lappkabel.de/2/de/main_catalogue/lappkabel/flexiblenbspcables/flexiblenbspconnectingnbspandnbspcontrollingnbspcables/pvcnbspsheathednbspcablesnbspwithnbspnumberednbspcores/oelflexRnbspclassicnbsp110nbspcy/index.html

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...