Jump to content


Ponovo Lapp 110 strujni kabl


lukaluka

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Malo optimizma nije na odmet.. :1038: Ako se skupimo super, ako ne, dogovoricemo se mi vec nekako.. ;-)

Sto se tice GBa, racunajte da je max cena 5.2e.. Ja mozda uzmem 10m, cisto nek' se nadje.. Ako se ne potrosi sve, neka stoji, 'leba ne jede.. Tako da za sada imamo 20m, treba nam jos 'samo' 80.. :order

Link to comment
Share on other sites

Ево мале информације за Ñве:

10 метара дотичног кабла тежак је 3 Кг. Можда то некоме и треба!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Kvalitetno. :thumbsup2 Ja mogu da organizujem prevoz kabla, cena sa svim dadzbinama ne bi trebala da predje 5.2e kao sto rekoh.. Mozda bude i jeftinije, ali to je vec znak pitanja. Ako neko ima jeftinije varijante, neka pise slobodno..

Postoji opcija i za 5 x 2.5mm2 do 750din i 7 x 2.5mm2 do 1000din.. Ako je mozda vise interesantno?

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ako je neko registrovan na DIY Forum, neka prosiri.. :thumbsup2 Sto vise ljudi, to bolje.. Samo nas izvestite ovde sta se desava.. Za sada je cena 5.2e, probacu da nadjem neku kombinaciju da to bude i malo nize ako je moguce.. Mada ni ova cena nije strasna, s' obzirom na to koliko je kabl kod nas kada ga ima i tezina samog paketa pri narucivanju..

Link to comment
Share on other sites

Onda imamo 25m za sada.. :1038: Hajde da odredimo datum do kog cekamo, pa da vidimo sta nam je ciniti.. Ako se ne skupi 100m, a interesovanje jeste jako slabo, videcemo kolika ce biti cena ako narucimo samo mi koji smo se javili u temi..

Za sada:

Preddrag 10m

Alexandar 10m

taner 5m

Link to comment
Share on other sites

+Celini 4-5m !? Sto se mene tice vreme mi je manje vise nebitno, ali nema ni sta da se ceka puno. Pocinju i godisnji odmori...Ali ako ova mala kolicina mnogo povecava cenu, koliko se onda isplati? Sumnjam da ce se javiti jos neko, ali i ako se javi nece to biti bogzna koliko vise. Tako da, moj je predlog, nema potrebe za nekim dugim cekanjem, mislim da se nece nesto bitno promeniti.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...