Jump to content


Ponovo Lapp 110 strujni kabl


lukaluka

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply
  • 4 months later...

Da podignem temu iz mrtvila, s obzirom da planiram kupovinu par metara strujnog Lapp kabla, pa da vidim ima li zainteresovanih za jedan GB.

Možemo Äak i da se najpre dogovorimo koji bi izabrali (moj pik je ÖLFLEX® 891 CY), a onda da kontaktiramo Vesimpex, pa da se vidi kako može da se uradi porudžba.

Å to se mene tiÄe 10-ak metara bi mi bilo sasvim dovoljno.

Ima li zainteresovanih?

Link to comment
Share on other sites

S obzirom kolika je bila cena prošle godine kada je rađen prvi GB, a uzevši u obzir inflaciju, metar kabla bi trebalo da bude između 550-600 rsd.

Uostalom, sutra ću da pozovem distributera, pa ćemo da vidimo da li uopšte može i kod koga da se nabavi, a naravno i koja je cifra.

Generalno, Lapp kablovi imaju fenomenalan cost/benefit odnos.

Link to comment
Share on other sites

@Bujodrag

Nismo se razumeli, izgleda. Kod mene: prekopiram ÖLFLEX® 891 CY u search na Google Images, dobijem rezultate, tj. slike. Stavim strelicu misa na prvu sliku i procitam adresu sajta - cn.made-in-china.com. sledeca slika - b2b.bjx.com.cn. Vecina slika vodi poreklo sa kineskih sajtova.

Znaci, ko je voljan za avanturisticko narucivanje iz SHangaia, Guanghzoua i slicno, ima resenja ;-) .

Ipak, poslusajte Ringeta, ovaj put, bolje naruciti iz komsiluka.

Link to comment
Share on other sites

МиÑлим да је у питању овај кабл:

IMG_4035.jpg

IMG_4036.jpg

Мени би паÑовало једно пет метара, ова количина ми Ñе Ñмањила! :plakanje

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Vidim da ćemo mi već do sutra ujutro da imamo 100m za porudžbinu, nadam se samo da ćemo moći i da je odradimo.

@SC

A ti ćeš onda da mi praviš strujne kabliće sa konektorima koji treba da stignu sa dalekog istoka:)

edit:

Zaboravih... Niste se izjasnili koji ćemo kabl da poruÄujemo?

Slobodno predlažite.

Ovaj sa Stone-over slike je kontam Lapp 110, može i taj, a sam napisao koji je moj favorit, mada nisam gadljiv ni na neki drugi Lapp. Može i neko od iskusnijih da posdavetuje šta bi bilo najbolje uzeti.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...