Jump to content


Grupna nabavka Novkabel-a NAUK 900


palamudin

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

verovali ili ne KNJIZHE!!!!...

kada bude bila proknjizhena uplata isecji ce kabl i poslati na moju adresu pa onda ja secem i shaljem dalje....

ja sam ih pitao ljudi pa jer vi imate elektronsko bankarstvo u firmi na sta su mi odgovorili da su samo komercijalisti i da nista o tome ne znaju :cheers

kako god... pare su preshle iz vashih u moje a iz mojih u nji'ove ruke..... sad se cekaju "oni"....

Uzdravlje....

Link to comment
Share on other sites

verovali ili ne KNJIZHE!!!!...

kada bude bila proknjizhena uplata isecji ce kabl i poslati na moju adresu pa onda ja secem i shaljem dalje....

ja sam ih pitao ljudi pa jer vi imate elektronsko bankarstvo u firmi na sta su mi odgovorili da su samo komercijalisti i da nista o tome ne znaju :cheers

kako god... pare su preshle iz vashih u moje a iz mojih u nji'ove ruke..... sad se cekaju "oni"....

Uzdravlje....

Link to comment
Share on other sites

zajebavaj ti..... lako je....

ja sam taj ko cheka kablove i jede se.... a ako mislish da je za ovaj GB za "nauk" takvom izjavom mene vredjash jer izgleda da tom izjavom neshto implicirash....

kako god... kabl placjen, kabl sechen, kabl se cheka da ga doveze kurirska sluzhba....

Uzdravlje....

Link to comment
Share on other sites

zajebavaj ti..... lako je....

ja sam taj ko cheka kablove i jede se.... a ako mislish da je za ovaj GB za "nauk" takvom izjavom mene vredjash jer izgleda da tom izjavom neshto implicirash....

kako god... kabl placjen, kabl sechen, kabl se cheka da ga doveze kurirska sluzhba....

Uzdravlje....

Link to comment
Share on other sites

nadam se....

meni je bash neprijatno..... uzo sam ljudima pare i a kabla nema... logicno je da cje neko da uperi prstom u "krivca" i kazhe drzte lopova.... samo necju da se greshi :boxing .... ja sam moj deo isposhtovao koliko sam god mogao....

Chakija je skroz gotivan lik, zaista se nadam da je mislio na "Novkabel" a ne mene..... kako god.. preventivno sam se razmahao....

Uzdravlje....

Link to comment
Share on other sites

Ajmo ovako,

Ovo je lista ljudi koji su po mojoj evidenciji uplatili (ovi sa zvezdicom), da bih bio jasan evidencija je "listao sam pm i ovaj tred dok se nisam smorio"

Daklem, imao sam nekih pmova da neko ocje kabl, da neko ocje kabl za nekog drugog itd. Zaista mi nije smor da secem i shaljem ali me ULTRA smara da trazhim detalje....

Daklem zamoilo bih vas da se dodate na listu ako vas nema, duzinu kabla i zvezdicu kraj imena ako ste platili.....

Generalno me ne mrzi da vam svima pronadjem adrese iz sanducheta i poshaljem kabl ali APELUJEM na beogradjane i one koji su tu poslom da dodju do beogradske 59, prvi sprat servis firme intuel ili da mi se javite na 064/322-91-95 pa da se dogovaramo da ne bacate pare na transport...

Jos jedna stvar, posto mi je ovo prva organizacija kupovine, u vashe cene nisu uracunate 500din za secenje i 980 za transport do mene... to vam necju ni ubrajati niti bilo sta drugo, ko se seti da uplati na moj racun 100din setio se ko nije, nije ni bitno :oops: sledecji GB cje biti manje bolan po mene :facehearts

*gusztav 18m

*vlajind 6m,

*simke 8m,

*aleksandar_vs 6m,

WEISS 12m,

*Palamudin 10m ( tj ja),

*Melvin 8m,

*jel 4m,

*milos77 13m,

*chakija 4m

*sp300b 08 m

*Davor 10m

DJ.NIK 6m

nikk18adsl 6m

Link to comment
Share on other sites

Jos jedna stvar, posto mi je ovo prva organizacija kupovine, u vashe cene nisu uracunate 500din za secenje i 980 za transport do mene... to vam necju ni ubrajati niti bilo sta drugo, ko se seti da uplati na moj racun 100din setio se ko nije, nije ni bitno :listen sledecji GB cje biti manje bolan po mene :oops:

To se deÅ¡ava za raÄunanje treba ,, hladna ,, glava . Ako uraÄunaÅ¡ i poÅ¡tarinu unapred Vam uplaćujem već sutra :oops:

Pozdrav i :facehearts

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...