Jump to content


Grupna nabavka Novkabel-a NAUK 900


palamudin

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

pa ako dobro vidish nauk 900 i potvrdjeno da mozhemo da dobijemo tu kolicinu... secji cje za nas....

904-ka je problematicna i za taj kabl cje zainteresovani ili morati da se skrpe za 100 metara ili cju cimati beogradske distributere....

nauk 900 cje biti u mojim rukama pocetkom sledecje nedelje :cheers tako da..... udrite brigu na veselje...

Link to comment
Share on other sites

pa ako dobro vidish nauk 900 i potvrdjeno da mozhemo da dobijemo tu kolicinu... secji cje za nas....

904-ka je problematicna i za taj kabl cje zainteresovani ili morati da se skrpe za 100 metara ili cju cimati beogradske distributere....

nauk 900 cje biti u mojim rukama pocetkom sledecje nedelje :D tako udrite brigu na veselje...

Link to comment
Share on other sites

profaktura placjena, kontaktirao novkabel .. secji ce i slati chim pre

daklem cifre su sledecje

140m kabla sa sve pdvom 34143.31 i dalje je na snazi popust od 4% :wink: ili ti 1184.79 dinara manje nego sto smo trebali da platimo

cena po metru je 211.57+pdv = 249.66 dinara s' pdvom sto po trenutnom kursu iznosi 2.7E po metru :wink: ...

broj racuna cje te dobiti na PM od sutra svi ponaosob....

ono sto je malko ostalo nejasno je koliko su validne narudzbine "novih" clanova posto me nisu kontaktirali posle hitre narudzbine, tako da cje (ako se ne budu javljali) ostati restl od nekih 20ak metara pa samo da znate da ima josh malo prostora kome treba....

Malko se ovo oduzhilo ali napredujemo....

Uzdravlje...

Link to comment
Share on other sites

ono sto je malko ostalo nejasno je koliko su validne narudzbine "novih" clanova posto me nisu kontaktirali posle hitre narudzbine, tako da cje (ako se ne budu javljali) ostati restl od nekih 20ak metara pa samo da znate da ima josh malo prostora kome treba....

Link to comment
Share on other sites

profaktura placjena, kontaktirao novkabel .. secji ce i slati chim pre

daklem cifre su sledecje

140m kabla sa sve pdvom 34143.31 i dalje je na snazi popust od 4% :lol: ili ti 1184.79 dinara manje nego sto smo trebali da platimo

cena po metru je 211.57+pdv = 249.66 dinara s' pdvom sto po trenutnom kursu iznosi 2.7E po metru :wink: ...

broj racuna cje te dobiti na PM od sutra svi ponaosob....

ono sto je malko ostalo nejasno je koliko su validne narudzbine "novih" clanova posto me nisu kontaktirali posle hitre narudzbine, tako da cje (ako se ne budu javljali) ostati restl od nekih 20ak metara pa samo da znate da ima josh malo prostora kome treba....

Malko se ovo oduzhilo ali napredujemo....

Uzdravlje...

Link to comment
Share on other sites

imamo malih technickih problema.....

Detaljnije obaveshtenjenje sledi.....

Nabavka josh uvek aktuelna samo ima par zbunjujucjih stvari....

Oni navodno nisu shvatili da treba da to shalju.... nego neko da dodje po to... kada sam ih ja juce zvao i rekao da cje covek docji u toku dana da pokupi rekli su da ne mogu da nadju u magacinu paket za mene, poshto nisam bash stranac u prometu robe to mi je JAKO zasmrdelo i odmah sam pozvao nji'ovo knjigovodstvo i pitao da li je uplata za profakturu legla na shta sam dobio odgovor da nije :thumbsup2 razgovarao sam sa knjigovodjom koji je navatao banku i ispostavilo se da uplata nije ni otishla jer nije bilo dovoljno sredstava (navodno je bilo 1000 dinara manje na rachunu) i zato nisu izvrshili uplatu....

Ja danas idem do banke i svima cju vam poslati na pm broj MOG rachuna na koji cje te uplatiti odgovarajucju cifru za kabl.... i da reshavamo to... izgleda da smo trebali da odmah reshavamo to sa nashim novcem a ne "tudjim" jer mi nekako ovo mirishe na malko vishe od sluchajnog....

Izvinjavam se na odugovlachenju.... svi dobijate info DANAS!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...