Jump to content


Grupna nabavka Novkabel-a NAUK 900


palamudin

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Kuja 6m

vlajind 8m,

simke 8m,

aleksandar_vs 6m,

WEISS 12m,

Palamudin 10m,

Melvin 8m,

jel 4m,

milos77 13m,

chakija 4m

sp300b 08 m

Davor 10m

DJ.NIK 6m

Daklem update..... odustajem od 20meteri ostajem na 10.. probao sam u bi wiretu i APSOLUTNO nemam nikakav gain (slushalo 3je ljudi)...

Inache JAKO sam zadovoljan... daleko bolji od noname OFC zhice i lagano kolje onaj VDH 6kvadrata za 6E po metru...

Uzdravlje....

Link to comment
Share on other sites

Kuja 6m

vlajind 6m,

simke 8m,

aleksandar_vs 6m,

WEISS 12m,

Palamudin 10m,

Melvin 8m,

jel 4m,

milos77 13m,

chakija 4m

sp300b 08 m

Davor 10m

DJ.NIK 6m

Evo, posle dodatnih kalkulacija i odluke o konaÄnoj implementaciji kablova, uvideh da mi je dovoljno 6m. :spavanje

:wave2:wave2

Link to comment
Share on other sites

Zdravo kolege. I ja sam zainteresovan za Nauk 900 preseka 6 kvadrata. Potrebno mi je 6m. Dakle, sadasnji spisak izgleda ovako:

Kuja 6m

vlajind 6m,

simke 8m,

aleksandar_vs 6m,

WEISS 12m,

Palamudin 10m,

Melvin 8m,

jel 4m,

milos77 13m,

chakija 4m

sp300b 08 m

Davor 10m

DJ.NIK 6m

nikk18adsl 6m

Ko je na kraju preuzeo odgovornost za kupovinu i kada mozemo da ga ocekujemo? Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Posto jos niko ne zakljucuje liste,mozda bi mogli da organizujemo GB i za NAUK905,ako ima zainteresovanih;to je prakticno isti kabl kao i NAUK900, jedino sto je od 2.5 kvadrata ... zgodan za interno ozicavanje zvucnickih kutija ! :spavanje ... jos ako mu je i cena srazmerno manja ... :wave2

Eto, ako ima zainteresovanih ,bilo bi dobro da otvorimo GB i za NAUK905 i obavimo kupovinu sva tri o istom trosku.

Link to comment
Share on other sites

nije valjda da sam ja Direktor :wave2 qq lele....

ajde da kazhemo da je rok ok.... pripremit cju podatke koji su neophodni za profakturu i to je to.....

Samo jednu stvar imajte na umu.... sechenje je 500 dinara :wave2 tolko oni iz fabrike naplacjuju sto cje secji pakovanje na manju metrazhu (pakovanje je 500 i kusur meteri...)

Isto to vazhi i za nauk 904

Daklem ako je na mene izbor pao da vrshim nabavku ondak "make it so"

Ja cju uzeti, premeriti, jebavati se sa postsexpressom i biti ponosan na prvu direktorsku funkciju "Ever" :wave2

Uzdravlje.....

Link to comment
Share on other sites

Zdravo kolege. I ja sam zaiteresovan . Dakle, sadasnji spisak izgleda ovako:

gusztav 18m

Kuja 6m

vlajind 6m,

simke 8m,

aleksandar_vs 6m,

WEISS 12m,

Palamudin 10m,

Melvin 8m,

jel 4m,

milos77 13m,

chakija 4m

sp300b 08 m

Davor 10m

DJ.NIK 6m

nikk18adsl 6m

Unapred hvala

Link to comment
Share on other sites

Molim te, da obavestiš kolege sa foruma kad kabal stigne, a mi ćemo ti na PM poslati adrese.

Mislim da bi najbolje bilo da sve to obavimo posredstvom Post Express-a uz opciju danas za sutra i naravno, o trošku primaoca.

Dodatnih 500din za seÄenje, ravnomerno rasporedi na sve.

:D

Link to comment
Share on other sites

ok slozhili smo se da je sa jucerasnjim danom zakljuchena grupna kupovina....

daklem ja cju danas pripremiti porudzbinu i bicje organizovana kupovina u ponedeljak, utorak (ne mogu da garantujem jer je gazda malko u dubiozi sa lovom ali izguracjemo)

AKO neko zheli nauk 905 koji je isti kao 904-ka samo manje kvadrature (2.5) neka me pmuje zakljuchno sa danom kada budem slao porudzbinu....

uzimacju neshto za sebe i par kolega na forumu tako da u taj anofishl GB mozhete da uletite i vi "for just 9.99" :wave2

uzdravlje...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...