Jump to content


Grupna nabavka Novkabel-a NAUK 900


palamudin

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply
to je cena za VP.... ja sam pitao za sto meteri.... za manje ne znam... ako svi potvrdite uceshcje i cena vam odgovara da se dogovrimo ko cje preuzeti group buy i to je to...

Uzdravlje....

P.S. upravo razgovarao sa njima cena SA pdvom je 249.65 po metru :)

Link to comment
Share on other sites

Ðе бих да вам кварим тему али Ðаук 901 и 904 има много боље перформанÑе има од Ðаук-а 900.

Ово вам пишем из личног иÑкуÑтва.

Ðа Ñлици је Ðаук 904 :)

:) зеоÐ_Ридер

post-3727-128510741942_thumb.jpg

post-3727-128510741942_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svim zainteresovanim za ovaj odlican kabal i sam ga posedujem pa bi stoga prihvatio savet zeoN_Rider-a i probao i ovaj drugi model koji on navodi.

Ako ima zaiteresovanih za 904-ku nek se javljaju pa da probamo i njega. Mislim da bi bilo zgodno odraditi i jedan i drugi zajedno pa zato navalite, ja se prijavljujem za 6m.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih se umesto 16m 900, prebacio na 16m 904.

Cini mi se da su provodnici apsolutno isto fabricki izradjeni (900 & 904), i jedina je razlika u Geometriji (Non-Koax & Koax), pa bih se ja privoleo Dedinom misljenju.

Da ne komplikujemo - ako se svi slazu - hajde da uzmemo 904.

Naravno - demokratija vlada - nikoga ne silim, samo dajem predlog da pojednostavimo, a kupimo (verovatno) bolju opciju.

Link to comment
Share on other sites

ÄŒekajte, polako...

ZaÅ¡to je coax bolji kao zvuÄniÄki kabal od kabla sa uporednim provodnicima?

Zar ovaj drugi Nauk 904 nije interkonekt, a 900 kabal za zvuÄnike?

Neka mi neko objasni u Äemu je poenta.

Hajde neko argumentovano objašnjenje.

:D

Link to comment
Share on other sites

E hebiga sada....

Malko me poljuljao zeon ali nema veze

Cena za nauk 904 je 241 dinar bez pdv-a sto mislim da je malko previshe al ajde......

Nemam nikakvih razloga da sumnjam u zeona.... "chakshtavishe" uzecju sigurno 'edno 10ak meteri za probu ali ja nemam dovoljno rezolutan sistem u ovome trenutku da bih mogao da dam valjan sud.....

Sta je tu je... molio bih sve koji su ipak prelomili da uzimaju 904 da napravimo drugi group buy da ne trujemo temu ovde... znachi samo se odpishite sa liste i to je to ...

Mogli bi da zakljuchimo porudzbinu sa nedeljom recimo i to je to....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...